Polska - Brazylia. Gdzie obejrzeć szlagierowe starcie w Memoriale Wagnera? Transmisja TV, stream online, na żywo, 02.08

W inauguracyjnym meczu meczu tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera polscy siatkarze pokonali Serbów 3:1. W piątek zespół Vitala Heynena czeka kolejne trudne zadanie, bowiem naszym rywalem będą Brazylijczycy. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten hitowy pojedynek.
Zobacz wideo

W pierwszym spotkaniu tegorocznego Memoriału Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Polski pokonała 3:1 Serbię (25:22, 25:18, 22:25, 25:22). W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju, Brazylijczycy nie dali żadnych szans Finom, wygrywając sety kolejno do 15, 12 oraz 16. Dzięki takiemu rezultatowi "Canarinhos" są obecnie liderami tabeli. 

W piątek zespół Vitala Heynena zmierzy się w krakowskiej Tauron Arenie z Brazylią. W zakończonych niedawno finałach Siatkarskiej Ligi Narodów polscy siatkarze mierzyli się z reprezentantami Brazylii dwukrotnie, za każdym razem wychodząc z tej rywalizacji zwycięsko. W fazie grupowej Final Six Polska wygrała z "Canarinhos" 3:2, by później, w meczu o 3. miejsce, rozbić zespół z Ameryki Południowej 3:0.

Polska - Brazylia, Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019. Gdzie obejrzeć drugi mecz Polaków? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję piątkowego spotkania reprezentacji Polski z Brazylijczykami przeprowadzi Polsat Sport. W internecie występ polskich siatkarzy na Memoriale Wagnera będzie można obejrzeć na platformach: Ipla i Cyfrowy Polsat GO. Studio rozpocznie się o godz. 16:30, a na Tauron Arenę przeniesiemy się o godz. 17:30. 

Więcej o: