Polska - Serbia. Memoriał Wagnera. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz turnieju? Transmisja TV, stream online, na żywo, 01.08

W czwartek, 1 sierpnia, polscy siatkarze zainaugurują XVII edycję Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Pierwszym przeciwnikiem zespołu Vitala Heynena będzie reprezentacja Serbii. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję tego spotkania.
Zobacz wideo

Rywalizacja w XVII edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera potrwa od 1 do 3 sierpnia. W turnieju, poza reprezentacją Polski, wezmą jeszcze udział siatkarze z Brazylii, Serbii i Finlandii. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w krakowskiej Tauron Arenie.

Polacy zainaugurują udział w XVII edycji turnieju czwartkowym meczem z Serbią. W tym roku zespół Vitala Heynena mierzył się już z Serbami, w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów. W zaciętym spotkaniu rozgrywanym w Mediolanie, polscy siatkarze triumfowali 3:2. 

W kolejnych dniach Memoriału Polska zmierzy się z Brazylią (2 sierpnia, piątek, 17:30), a rywalizację w turnieju zakończy starciem z Finlandią (3 sierpnia, sobota, 15:00). 

 

Skład Polaków na Memoriał Wagnera:

Atakujący: Dawid Konarski, Maciej Muzaj
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Piotr Nowakowski
Przyjmujący: Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Aleksander Śliwka, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk
Libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski

Polska - Serbia, Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019. Gdzie obejrzeć inaugurację turnieju? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV czwartkowego meczu Polska - Serbia obejrzymy w Polsacie Sport. W Internecie pierwszy mecz Memoriału Wagnera będzie można śledzić na platformach: Ipla oraz Cyfrowy Polsat GO. Studio rozpocznie się o godz. 16:00, a na Tauron Arenę przeniesiemy się o godz. 17:00. 

Więcej o: