Memoriał Wagnera 2019. Wiemy kiedy zagra reprezentacja Polski. Sprawdź plan transmisji

XVII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się 1 sierpnia (czwartek) i potrwa do 3 sierpnia (sobota). Polscy siatkarze oraz reprezentanci Brazylii, Serbii i Finlandii będą rozgrywać swoje mecze w krakowskiej Tauron Arenie. Poczynania reprezentantów Polski będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport.
Zobacz wideo

Rywalizacja w XVII edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera potrwa od 1 do 3 sierpnia. W turnieju, poza reprezentacją Polski, wezmą udział siatkarze z Brazylii, Serbii i Finlandii. Spotkania będą rozgrywane w krakowskiej Tauron Arenie. Przed rokiem najlepszą drużyną imprezy była reprezentacja Polski. 

Pierwszym meczem tegorocznego Memoriału będzie pojedynek drużyny Vitala Heynena z reprezentacją Serbii (1 sierpnia, czwartek, godz. 17:00). Później, polscy siatkarze zagrają z Brazylią (2 sierpnia, piątek, 17:30), a zmagania w turnieju zakończą starciem z Finlandią (3 sierpnia, sobota, 15:00). 

Memoriał Wagnera będzie dla naszych kadrowiczów ostatnim sprawdzianem przed kwalifikacjami olimpijskimi, które zostaną rozegrane w dniach 9-11 sierpnia w Gdańsku. 

Wszystkie mecze krakowskiej imprezy zobaczymy w Polsacie Sport. 

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2019, terminarz i plan transmisji TV

1 sierpnia, czwartek

Polska - Serbia (godz. 17.00; Polsat Sport, Ipla)
Brazylia - Finlandia (godz. 20:00, Polsat Sport)

2 sierpnia, piątek

Polska - Brazylia (godz. 17.30; Polsat Sport, Ipla)
Finlandia - Serbia (godz. 20:30; Polsat Sport Extra, Ipla)

3 sierpnia, sobota

Serbia - Brazylia (godz.12.00; Polsat Sport, Ipla)
Polska - Finlandia (godz. 15.00; Polsat Sport, Ipla).

Więcej o: