Brazylia - Polska, Siatkarska Liga Narodów 2019. Transmisja meczu polskich siatkarzy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 10.07

W środę polscy siatkarze rozegrają pierwsze spotkanie w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów 2019. Zespół Vitala Heynena rozpocznie rywalizację na amerykańskiej ziemi od pojedynku z Brazylią. Transmisję tego meczu obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Dzięki zajęciu 5. miejsca tabeli Siatkarskiej Ligi Narodów reprezentacja Polski znalazła się w turnieju finałowym. Sześć czołowych drużyn będzie rywalizować w Chicago od 10 do 14 lipca. W grupie B zespół Vitala Heynena trafił na Brazylię i Iran.

To właśnie od meczu z "Canarinhos" Polacy rozpoczną swój udział w turnieju głównym. Brazylijczycy zakończyli fazę grupową na 1. miejscu, notując tylko 1 porażkę. W tym sezonie Siatkarskiej Ligi Narodów polscy siatkarze mierzyli się z Brazylią w katowickim Spodku. Tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych dzisiejszych rywali 3:1. 

W grupie A swoje mecze będą rozgrywać reprezentacje: Stanów Zjednoczonych, Francji i Rosji. Do półfinałów awansują po 2. najlepsze ekipy z każdej grupy.

Brazylia - Polska. Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV środowego spotkania Polaków z Brazylijczykami przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. W Internecie pierwszy mecz "Biało-Czerwonych" w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 22:00 (Polsat Sport, Ipla); 22:45 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); 23:10 (TVP 1)

Transmisja meczu – godz. 23:15 (Polsat Sport, Ipla); 23:20 (TVP 1); 23:30 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); 

Więcej o: