Polska - Portugalia. Gdzie oglądać mecz Polaków w Siatkarskiej Lidze Narodów? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 30.06

Polscy siatkarze odnieśli dwa zwycięstwa podczas turnieju w Lipsku i już zapewnili sobie awans do fazy finałowej. Dziś w ostatnim meczu fazy grupowej zespół Vitala Heynena zmierzy się z Portugalią, a to spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

W ostatnim turnieju fazy grupowej reprezentacja Polski poradziła sobie z Japonią (3:1) oraz Niemcami (3:1). Dzięki zwycięstwu Francuzów nad włochami oraz przegranej Kanadyjczyków zespół Vitala Heynena jest już pewien awansu do Final Six Ligi Narodów. Przed dzisiejszym spotkaniem z Portugalią polscy siatkarze plasują się na 5. miejscu.

Nasz ostatni rywal w fazie grupowej – Portugalczycy – zajmują 15. miejsce tabeli Siatkarskiej Ligi Narodów. Podczas turnieju w Lipsku podopieczni Hugo Silvy musieli uznać wyższość Niemiec i Japonii (w obu meczach padł wynik 1:3).

Turniej finałowy Siatkarskiej Ligi Narodów zostanie rozegrany w dniach 10-14 lipca w Chicago.

Polska - Portugalia. Gdzie oglądać mecz siatkarskiej Ligi Narodów? Transmisja TV, stream online, na żywo

Ostatni mecz fazy grupowej z udziałem reprezentacji Polski obejrzymy w TVP Sport, TVP 1 i Polsacie Sport. W Internecie spotkanie Polski z Portugalią będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 16:00 (Polsat Sport, Ipla); 16:35 (TVP 1)

Transmisja meczu – godz. 16:45 (Polsat Sport, Ipla); 16:50 (TVP 1); 16:55 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)