Siatkarska Liga Narodów. Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski podczas włoskiego turnieju? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 21-23.06

W czwartym tygodniu zmagań w Siatkarskiej Lidze Narodów reprezentacja Polska będzie rywalizować z: Argentyną, Serbią oraz gospodarzami turnieju - Włochami. Wszystkie spotkania mediolańskiego turnieju obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Po trzech tygodniach rywalizacji w Siatkarskiej Lidze Narodów reprezentacja Polski, z 15 punktami na koncie, plasuje się na 7. miejscu. Zespół Vitala Heynena nie najlepiej zaprezentował się przed kilkoma dniami podczas turnieju w Iranie, przegrywając z Rosją oraz gospodarzami. Jedyne zwycięstwo odnieśliśmy w meczu z Kanadą.

Od 21 do 23 czerwca polscy siatkarze będą rozgrywać mecze w Mediolanie. W piątek zmierzą się z Argentyną (9. miejsce w tabeli LN), w sobotę z Serbią (8.), a ostatniego dnia spotkamy się z Włochami (3.).

Kadra reprezentacji Polski na turniej Ligi Narodów w Mediolanie: Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz, Bartosz Bednorz, Bartosz Kwolek, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Bartłomiej Bołądź, Łukasz Kaczmarek, Maciej Muzaj, Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski, Jędrzej Gruszczyński, Damian Wojtaszek.

Zmagania w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów potrwają do 30 czerwca. Do turnieju finałowego (10-14 lipca, Chicago) awansuje 6 najlepszych reprezentacji.

Siatkarska Liga Narodów 2019, Mediolan. Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV meczów reprezentacji Polski podczas turnieju w Mediolanie przeprowadzą: TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport. W Internecie rywalizację w Sitarskiej Lidze Narodów obejrzymy na stronie sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport oraz na platformie Ipla. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji.

Piątek, 21.06, Polska - Argentyna

Studio – godz. 16:00 (Polsat Sport, Ipla); 16:25 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport); 16:35 (TVP 1)

Transmisja meczu – godz. 16:45 (Polsat Sport, Ipla); 16:50 (TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Sobota, 22.06, Polska - Serbia

Studio – godz. 16:00 (Polsat Sport, Ipla); 16:35 (TVP 1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport);

Transmisja meczu – godz. 16:45 (Polsat Sport, Ipla); 16:50 (TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)

Niedziela, 23.06, Włochy - Polska

Studio – godz. 19:00 (Polsat Sport, Ipla); 19:35 (TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport);

Transmisja meczu – godz. 19:45 (Polsat Sport, Ipla); 19:50 (TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport)