Kto z kim mieszka na zgrupowaniu? I jaka kara czeka Żalińskiego? Siatkarskie ciekawostki na Snapchacie Sport.pl

Siatkarze reprezentacji Polski walczą o awans do igrzysk olimpijskich w Berlinie, a środkowy kadry Andrzej Wrona pokazuje kibicom kulisy tego turnieju. Kto z kim mieszka w pokoju? Jak wyglądał kciuk Dawida Konarskiego po meczu z Belgami? Co zrobił na rozgrzewce debiutant Wojciech Żaliński? I co siatkarze robią w wolnym czasie? - tego dowiecie się śledząc nasze konto na Snapchacie.

Jak Polacy spędzają ostatnie chwile przed meczem z Francją? Dodaj nas na Snapchacie i oglądaj!

 

Wrona został poproszony przez fanów (pytania można zadawać na jego instagramie) o zaprezentowanie, kto z kim dzieli pokój podczas zgrupowania w Berlinie. Skład pokoi prezentuje się następująco: Wrona/Konarski, Kłos/Buszu, Zatorski/Mika, Kubiak/Możdżonek, Drzyzga/Łomacz, Żaliński/Wojtaszek, Kurek/Bieniek.

Po meczu z Serbami Wrona pokazał też kciuk drugiego atakującego polskiej kadry i kolegi Wrony z pokoju - Dawida Konarskiego.

Andrzej Wrona pokazuje kulisy turnieju w Berlinie na Snapchacie Sport.plAndrzej Wrona pokazuje kulisy turnieju w Berlinie na Snapchacie Sport.pl Sport.pl

Wrona opowiedział także o rozgrzewce przed meczem Polska - Serbia - debiutujący w reprezentacji Wojciech Żaliński zaatakował na niej z lewego skrzydła w... buta Fabiana Drzyzgi, który stał po tej samej stronie siatki. "Ci którzy grają w siatkówkę, wiedzą, że piłka nie przeszła nad siatką, tylko po prostu Wojtek bardzo się pomylił. Debiuty w reprezentacji kosztują, a takie zagrania są baaaaaaaardzo drogie. Będzie ciężko" - zdradza z uśmiechem Wrona. Całą sytuację można zobaczyć tutaj.

Jeśli jesteście ciekawi, jak nasi siatkarze przygotowują się do meczów, co robią w wolnym czasie i jakiej muzyki słuchają (na zdjęciu poniżej jedna z pozycji z odtwarzacza Andrzeja Wrony), zapraszamy na Snapchata Sport.pl.

Andrzej Wrona nadaje na Snapchacie Sport.plAndrzej Wrona nadaje na Snapchacie Sport.pl Sport.pl

Andrzej Wrona relacjonuje turniej kwalifikacyjny do igrzysk na Snapchacie Sport.pl

Więcej o: