Andrzej Wrona relacjonuje siatkarskie kwalifikacje do igrzysk olimpijskich na Snapchacie Sport.pl

Andrzej Wrona, mistrz świata w siatkówce mężczyzn z 2014 roku, zrelacjonuje przebieg europejskich kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl. Użytkownicy obserwujący Sport.pl na Snapchacie będą mogli zobaczyć kulisy turnieju, który rozgrywany będzie w dniach 5-10 stycznia br. w Berlinie.

- Bardzo cieszę się, że będę mógł relacjonować berliński turniej na Snapchacie Sport.pl. W krótkich materiałach wideo spróbuję pokazać to, czego kibice nie zobaczą nigdzie indziej - kulisy treningów i meczów, czyli życie sportowca podczas dużej i ważnej imprezy - tłumaczy Andrzej Wrona. Kibice mogą podpowiadać siatkarzowi, co chcieliby zobaczyć wykorzystując hashtag #sportPLKracze w mediach społecznościowych. - Śledźcie kanał Sport.pl na Snapchacie, komentujcie i podpowiadajcie mi, co chcecie zobaczyć w nagraniach. Wszystkie wpisy będę starał się śledzić na bieżąco - mówi Andrzej Wrona.

Na Snapchacie Sport.pl użytkownicy będą mogli śledzić kulisy spotkań biało-czerwonych, którzy w fazie grupowej zagrają kolejno z Serbią (5 stycznia), Belgią (7 stycznia) i Niemcami (8 stycznia). Na XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie pojadą tylko zwycięzcy turnieju, którego finał odbędzie się 10 stycznia br.

Andrzej Wrona relacjonuje kwalifikacje do igrzysk na Snapchacie Sport.plAndrzej Wrona relacjonuje kwalifikacje do igrzysk na Snapchacie Sport.pl Sport.pl

- Wokół aplikacji mobilnych i innych form najbardziej angażujących użytkowników skupi się w sieci sportowy świat w 2016 roku. Spodziewamy się, że ponad połowa użytkowników Sport.pl będzie śledzić wydarzenia sportowe za pomocą smartfonów. Jako mobilny lider serwisów sportowych w Polsce nie mogliśmy przejść obojętnie obok tych danych, dlatego zaprosiliśmy Andrzeja Wronę do współpracy przy tworzeniu jednego z naszych kanałów mobilnych podczas turnieju kwalifikacyjnego w Berlinie. Będzie to pierwsza tego typu akcja przeprowadzona w Polsce - mówi Marlena Jezierska, dyrektor rozwoju biznesu i marketingu Sport.pl.

Redakcja Sport.pl korzysta z aplikacji Snapchat od czerwca 2015 roku. Dziennikarze Sport.pl, m.in. Paweł Wilkowicz i Michał Zachodny, pokazują za pośrednictwem aplikacji kulisy największych imprez sportowych i prezentują najważniejsze informacje ze świata sportu. Dotychczas na Snapchacie Sport.pl użytkownicy mogli obserwować m.in. kulisy meczów kadry Adama Nawałki, losowania grup Euro 2016, EuroBasketu we Francji, oraz spotkań piłkarskiej ekstraklasy, a także codzienną pracę redakcji.

Zeskanuj duszka lub dodaj Sport.pl przez wyszukiwanie wpisując "Sport.pl"

 

Andrzej Wrona relacjonuje kwalifikacje do igrzysk na Snapchacie Sport.plAndrzej Wrona relacjonuje kwalifikacje do igrzysk na Snapchacie Sport.pl Sport.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.