Wygraj bilety na mecze polskich siatkarek [KONKURS]

Od piątku do niedzieli (23 - 25 maja) polskie siatkarki będą walczyć w Bydgoszczy o awans na mistrzostwa Europy w 2015 roku. W konkursie Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Sport.pl możecie wygrać bilety na ten turniej, a także koszulki kibica reprezentacji Polski.

Konkurs odbędzie się na profilu Sport.pl na Facebooku w dwóch odsłonach.

W środę po godzinie 17.30 pojawi się pytanie z wiedzy o siatkówce. Trzy osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie, otrzymają po podwójnym zaproszeniu dla dwóch osób na wszystkie trzy dni turnieju w Bydgoszczy.

W czwartek do wygrania będą kolejne cztery podwójne zaproszenia na dwa dni turnieju, ale też dwie koszulki kibica reprezentacji Polski. Tym razem na odpowiedzi będziemy czekać w komentarzach, a zadanie będzie miało formułę otwartą.

Fundatorem nagród jest Polski Związek Piłki Siatkowej (PZPS).

Po rozstrzygnięciu konkursu bilety będzie można odebrać w bydgoskiej siedzibie "Gazety Wyborczej" pod adresem Gdańska 27, Bydgoszcz. Koszulki prześlemy pocztą.

Wciąż można kupić bilety:

Bilety na turniej w Bydgoszczy kupić można na stronie ticketpro.pl

Plan turnieju we Wrocławiu:

Piątek 23 maja: Szwajcaria - Ukraina (17.30), Polska - Łotwa (20.00), Sobota 24 maja: Ukraina - Łotwa (15.00), Szwajcaria - Polska (18.00) Niedziela 25 maja: Łotwa - Szwajcaria (17.30), Ukraina - Polska (20.00)

Tabela po pierwszym turnieju:

Korzystasz z Gmaila? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Więcej o: