Rusza Dakar, siatkarki grają o awans do MŚ. [Niedziela na Sport.pl]

Pierwszy weekend 2014 roku wita nas solidną dawką sportowych emocji, które rozpoczną się już o 7.43 rano. Wtedy to Robert Kubica wyjedzie na trasę Janner Rally.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Kubica kontynuuje Janner Rally

Robert Kubica (Ford Fiesta RRC) prowadzi po pierwszym dniu odbywającego się w Austrii Janner Rally, pierwszej eliminacji rajdowych mistrzostw Europy. W niedziele na trasę Rajdu wróci już o 7.43 rano. Ostatni odcinek rozpocznie się dopiero o 16:20.

TCS: Kwalifikacje do zawodów w Bischofschofen

Po tym jak w Innsbrucku uznano wyniki pierwszej serii, skoczkowie ruszyli do Bischofschofen, gdzie odbędzie się ostatni konkurs w Turnieju Czterech Skoczni. Kamil Stoch, zajmując trzecie miejsce w Innsbrucku, po raz pierwszy wskoczył na podium w TCS. Czy w Bischofschofen powtórzy ten sukces? Śledź naszą relację od 16.30.

Rusza Rajd Dakar

W Rosario o 15 rozpoczyna się Rajd Dakar. Kierowcy w ciągu dwóch tygodni przejadą blisko dziewięć tysięcy kilometrów, z czego ok. 5,5 tys. odcinków specjalnych. W rajdzie wystartuje 18 Polaków, w tym Krzysztof Hołowczyc.

Barcelona goni Atletico

Chyba nawet najbardziej zagorzali kibice ekipy prowadzonej przez Diego Simeone nie przypuszczali, że piątego stycznia 2014 roku obudzą się jako fani lidera Primera Division. Teraz Barcelona musi wygrać z Elche, jeśli chce wrócić na fotel lidera. Początek relacji na żywo z tego spotkania o 16.

Siatkarki grają o awans na mistrzostwa świata

Polskie siatkarki w Łodzi zmierzą się z Belgią o awans na mistrzostwa świata. Polki bez straty seta ograły Szwajcarki i Hiszpanki. Wygrana z Belgią da pewny awans.

Polskie siatkarki mają też szanse awansować w przypadku porażki. W turnieju eliminacyjnym mamy pięć grup, dwa najlepsze zespoły z drugich miejsc również awansują. Ewentualna porażka 2:3 niemal na pewno da nam awans. Relacja na żywo od godz. 20:30 w Sport.pl.

Szlagier w Serie A

Na deser pozostanie coś dla fanów Serie A. Lider, Juventus, podejmie na własnym stadionie wciąż niepokonaną Romę. Ekipa ze stolicy straciła w tym sezonie ledwie siedem bramek w siedemnastu meczach i plasuje się na drugim miejscu, pięć oczek za prowadzącym Juventusem. Czy Roma zmniejszy straty? A może Juventus odskoczy już na osiem punktów? Początek relacji LIVE o 20.45.

Więcej o: