Liga Światowa. Grała polska grupa. Brazylia wciąż dominuje

W nocy z piątku na sobotę miały miejsce kolejne mecze w ?polskiej? grupie A w siatkarskiej Lidze Światowej. Brazylijczycy zachowali miano niepokonanych, wygrywając 3:0 z Argentyną, a siatkarze z USA również bez straty seta ograli Francuzów.

Co redaktorzy robią w pracy, gdy nie piszą? Sprawdź na Facebook/Sportpl ?

Polacy przegrali na inaugurację Ligi Światowej dwa mecze z Brazylią i po pierwszej kolejce zajmowali piąte miejsce w grupie A. W nocy z piątku na sobotę miały miejsce kolejne mecze w naszej grupie. Biało-czerwoni następny mecz rozegrają 21.06 przeciwko reprezentacji Francji.

Prowadzący w grupie Brazylijczycy odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo, tym razem nad Argentyną, której nie oddali nawet seta. Ci drudzy w pierwszych dwóch meczach mierzyli się z USA. W pierwszym meczu wygrali 3:1, w drugim przegrali w tym samym stosunku.

W drugim meczu, który odbył się w nocy z piątku na sobotę równie przekonujące zwycięstwo odnieśli siatkarze USA, którzy bez straty seta pokonali Francuzów. Siatkarze z Europy byli w stanie nawiązać walkę jedynie w drugim secie, kiedy to ugrali 27. punkt, lecz nawet to nie wystarczyło do wygrania seta.

Polacy wciąż plasują się na piątym miejscu w tabeli grupy A, wyprzedzając jedynie Francję.

Wyniki:

USA - Francja 3:0 (25-15, 29-27, 25-16)

Argentyna - Brazylia 0:3 (20-25, 21-25, 15-25)

Tabela grupy A:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.