Sport.pl

Nowa nazwa dla Ligi Siatkówki Kobiet! Do gry wszedł duży sponsor

TAURON Polska Energia został sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki. Przez nawiązanie współpracy zmieni się m.in. nazwa ligi kobiecej, a także I ligi mężczyzn. Umowa została podpisana na cztery lata.

Podczas specjalnej konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie ogłoszono zawarcie współpracy pomiędzy TAURON Polska Energia a Polską Ligą Siatkówki. Podpisano umowę na cztery lata, której skutkiem będzie m.in. zmiana nazw rozgrywek ligi kobiecej, I ligi mężczyzn, a także Pucharu Polski zarówno siatkarzy, jak i siatkarek

Zobacz wideo

– TAURON Polska Energia to bardzo silna marka na naszym rynku; cieszę się, że chce razem z nami budować świetlaną przyszłość ligowej siatkówki. To dla nas ważna chwila - podkreślał cytowany w komunikacie prasowym Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. 

– Cieszymy się, że dołączamy do tej wielkiej siatkarskiej rodziny, a naszym klubom życzę sportowych sukcesów – mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia. - Dla Grupy TAURON ta współpraca ma również ogromny potencjał biznesowy.

Więcej o:
Komentarze (3)
Nowa nazwa dla Ligi Siatkówki Kobiet! Do gry wszedł duży sponsor
Zaloguj się
  • ortpol

    Oceniono 2 razy 2

    Taaa, co z tego jeśli nadal w Polsacie będzie pokazywana Plus Liga i nieliczne mecze dziewczyn? Powinno być po równo mniej więcej. W tym sezonie to jest jakas tragedia.

  • onuce-precz

    Oceniono 1 raz 1

    państwowe spółki nie powinny być państwowe a jeżeli już to zakaz sponsorowania czegokolwiek dla kogokolwiek z naszych podatków!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX