Orlen Liga. Lorenzo Micelli na dłużej w Developresie

Choć początkowo zatrudnienie Lorenzo Micelliego w Developresie Rzeszów wydawało się być tymczasowym rozwiązaniem związanym ze stanem zdrowia Jacka Skroka, to klub z Podkarpacia zdecydował się na kontynuację współpracy z włoskim trenerem. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe dwa sezony.

- Bardzo się cieszymy, że w dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na najbliższe dwa sezony z trenerem Lorenzo Micellim. Jesteśmy zadowoleni z pracy, jaką wykonał do tej pory z naszą drużyną, a także z miejsca, które obecnie zajmujemy w ligowej tabeli. Jednocześnie podkreślamy, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i nie składamy broni przed najbliższymi pojedynkami. Trener Micelli ze swoim doświadczeniem wniósł do zespołu dużo spokoju i pozytywnej energii. Wiążemy z nim bardzo duże nadzieje na obecny i kolejne sezony- skomentował prezes Developres SkyRes Rzeszów, Rafał Mardoń.

Za Lorenzo Micellego rzeszowianki odnotowały sześć zwycięstw i dwie porażki. Drużyna Developresu znajduje się obecnie na 4. miejscu w tabeli Orlen Ligi. We wtorek podopieczne włoskiego szkoleniowca zmierzą się z zespołem Impelu Wrocław w ostatnim meczu fazy zasadniczej.

Lorenzo Micelli nie prowadził Developresu od początku sezonu 2016/2017. Wcześniej szkoleniowcem był Jacek Skrok. Trener musiał poddać się jednak operacji i Włoch pojawił się w klubie, by dać Polakowi możliwość rekonwalescencji.

Więcej o: