Siatkówka. Bartosz Kurek zwiąże się ze Stocznią Szczecin? Kolejne wielkie nazwiska na celowniku klubu

Stocznię Szczecin czekają ponoć wielkie zmiany. Jak udało nam się dowiedzieć, na celowniku klubu znalazł się Bartosz Kurek. To nie koniec sensacyjnych transferów, do których może dojść przed sezonem 2018/2019.

W ostatnim czasie w Stoczni Szczecin doszło do wielkich zmian. Klub pozyskał sponsora tytularnego i w trakcie sezonu zmienił nazwę. Ostatecznie w rozgrywkach 2017/2018 zajął 12. miejsce. Ma mierzyć jednak wyżej i w kolejnym roku powalczyć o lepsze lokaty.

Władze Stoczni Szczecin poinformowały, że nie będą kontynuować współpracy z kilkoma graczami z poprzedniego składu – Bartoszem Gawryszewskim, Justinem Duffem, Michałem Ruciakiem, Mateuszem Malinowskim, Tomaszem Kowalskim i Jeffrey'em Menzlem.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, ofensywa transferowa klubu może być dla wielu zaskoczeniem. Ponoć na celowniku szczecińskiej drużyny znalazł się Bartosz Kurek. To jednak nie jedyny znany zawodnik, który masz szansę na związanie się z zespołem. W kuluarach padają również nazwiska doświadczonego rozgrywającego Łukasza Żygadło, który w ostatnim czasie występował w lidze irańskiej, oraz Mateja Kazijskiego – brązowego medalisty mistrzostw świata 2006 i mistrzostw Europy 2009.

Więcej o:
Copyright © Agora SA