Siatkówka. Mariusz Gaca zostaje w BBTS-ie

Chwilę po tym, jak BBTS Bielsko-Biała podpisał kontrakt z nowym przyjmującym, Piotrem Łukasikiem, władze klubu poinformowały o kolejnym siatkarzu, który będzie grać w zespole w sezonie 2017/2018. Kontrakt przedłużył Mariusz Gaca.

- Na pewno bardzo się cieszę, że otrzymałem możliwość gry w BBTS w kolejnym sezonie. Za nami ciężkie rozgrywki, w których mieliśmy zadyszkę. Cieszę się, że udało się nam przezwyciężyć trudności i zakończyliśmy bezpiecznie sezon. Mam nadzieję, że następny  będzie spokojniejszy, jest już trener, są nowi zawodnicy, są też tacy, którzy zostali. Liczę, że wspólnie uda się nam zbudować waleczny zespół - mówi Mariusz Gaca.

To trzecia próba 33-letniego środkowego w BBTS-ie. Wcześniej związany był z tym klubem w latach 2006-2009 oraz 2012-2013. W swojej karierze występował również w AZS-ie Zielona Góra,  Jokerze Piła, Jadarze Radom, AZS-ie Olsztyn i MKS-ie Będzin.

Do tej pory do zespołu dołączył tylko Piotr Łukasik z KPS-u Siedlce. Asystentem Rostislava Chudika w kolejnych rozgrywkach będzie Paweł Gradowski z Młodej Ligi, a klub opuścili Kamil Kwasowski (Cerrad Czarni Radom) oraz II trener Paweł Wrzeszcz.

Zobacz wideo
Więcej o: