Kibice ONICO AZS Politechniki Warszawskiej tuż za podium w menedżerze WygrajPlusLige.pl

Pierwszy oficjalny menedżer PlusLigi - WygrajPlusLige.pl - cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród kibiców. Do wirtualnej zabawy dołączają też siatkarze, trenerzy i pracownicy klubów. Cel jest prosty: dobra zabawa.

Projekt WygrajPlusLige.pl, jednoczący wszystkich fanatyków i pasjonatów siatkówki, okazał się być strzałem w dziesiątkę. Tysiące stworzonych drużyn świadczą o ogromnym zainteresowaniem PlusLigą. Ku naszej uciesze liczba kibiców deklarujących dopingowanie Inżynierów plasuje klub w ścisłej czołówce. O jakie deklaracje chodzi? Spośród szesnastu zespołów PlusLigi uczestnicy podczas rejestracji wybierają ten, z którym się utożsamiają. Liczba graczy, którzy dumnie reprezentują ONICO AZS Politechnikę Warszawską, wynosi obecnie aż 1437.

Miejsca na podium w rankingu popularności zajmują: Asseco Resovia Rzeszów (7559 aktywnych graczy), PGE Skra Bełchatów (6203 użytkowników) oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (2449 kibiców). Za ONICO AZS Politechniką Warszawską plasują się zaś takie kluby jak LOTOS Trefl Gdańsk (1032) Indykpol AZS Olsztyn (1010), Jastrzębski Węgiel (884) czy Cerrad Czarni Radom (690).

Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze "Wygraj PlusLigę" Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze 'Wygraj PlusLigę'Profil Andrzeja Wrony, środkowego ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, w menedżerze 'Wygraj PlusLigę' fot. zrzut ekranu

Do tak dobrego wyniku ONICO AZS Politechniki Warszawskiej w rankingu popularności przyczyniają się także sami siatkarze. - Niemal wszyscy gracze z naszej drużyny dołączyli do zabawy i zbierają punkty - powiedział Jędrzej Gruszczyński. - Ja również jestem uczestnikiem gry. To bardzo ciekawa inicjatywa - dodał.

Budowanie silnych składów i kierowanie własną drużyną w wirtualnym menedżerze to świetna zabawa, ale także możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Gorąco zachęcamy do wspólnej rywalizacji wszystkich sympatyków naszego kluby, którzy jeszcze nie zdecydowali się na rejestrację na wygrajpluslige.pl/ . Ta gra to jedyna okazja, by stanąć w szranki z Andrzejem Wroną, Pawłem Zagumnym czy Michałem Filipem i walczyć o miano najlepszego "prezesa" klubu. Stałym graczom zaś życzymy samych trafnych wyborów.

Zobacz wideo
Więcej o: