Jedź z siatkarzami na mecz! ONICO AZS Politechnika Warszawska wspiera WOŚP

Lubisz siatkówkę? Marzysz o zobaczeniu "życia" drużyny od kulis? Chcesz poznać czołowych polskich zawodników i przybić piątkę z Pawłem Zagumnym, Andrzejem Wroną i trenerem Jakubem Bednarukiem? ONICO AZS Politechnika Warszawska przygotowała wyjątkową licytację.

Stołeczny klub w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaoferował fanom możliwość wyjazdu na mecz PlusLigi do Olsztyna. - Zwycięzcę licytacji zabierzemy ze sobą na ligową potyczkę na Warmię. Pojedzie on tam z nami na prawach członka drużyny - powiedział Jakub Bednaruk. - Zapewniamy nie tylko transport, nocleg i wyżywienie, ale przede wszystkim towarzystwo i możliwość zobaczenia, jak wygląda nasza praca - dodał.

Klubowy autokar z siatkarzami, sztabem szkoleniowym i zwycięzcą licytacji na pokładzie w drogę do Olsztyna wyruszy w piątek 20 stycznia. Do meczu Indykpol AZS Olsztyn - ONICO AZS Politechnika Warszawska dojdzie zaś dzień później. - W ten sposób wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcam do licytowania! - zakończył trener Bednaruk.

Licytowany pakiet zawiera:

- transport z Warszawy do Olsztyna i z Olsztyna do Warszawy klubowym autokarem

- zakwaterowanie (1 nocleg)

- wyżywienie

- wejściówkę na mecz Indykpol AZS Olsztyn - ONICO AZS Politechnika

- możliwość poznania "życia" drużyny siatkarzy od kulis.

Szczegóły:

- wyjazd z Warszawy w piątek 20 stycznia w godzinach porannych

- powrót do Warszawy w sobotę 21 stycznia w godzinach wieczornych.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: