Prezes JW przed Final Four: My już swoją Ligę Mistrzów wygraliśmy

W półfinale turnieju finałowego Ligi Mistrzów wicemistrzowie Polski zmierzą się ze światową potęgą i gospodarzem imprezy Trentino BetClic

Mecz odbędzie się 26 marca w Bolzano o godz. 15. Drugą parę półfinałową tworzą kluby rosyjskie: Zenit Kazań oraz Dynamo Moskwa. Dzień później rozegrany zostanie wielki finał oraz mecz o 3. miejsce.

Trentino to triumfator LM sprzed roku i dwóch lat oraz aktualny klubowy mistrz świata. -Tutaj na kogo by się nie trafiło, to jest już najwyższa światowa półka. Kazijski i Juantorena to normalni ludzie, tyle że... wybitni siatkarze. Dobrze będzie się też spotkać z Łukaszem Żygadło. Im więcej polskich akcentów, tym lepiej. Będziemy robić wszystko, żeby godnie reprezentować nasz kraj - zapowiada Bartosz Gawryszewski, środkowy JW.

Prezes JW. Zdzisław Grodecki mówi, że klub już wygrał swoją Ligę Mistrzów. - A to co ugramy więcej, to nasze. Na stronie konfederacji CEV napisano o nas jako "największej sensacji sezonu z Polski". Przyznam, że to bardzo ładne określenie.