Amatorska PlusLiga - termin rekrutacji przedłużony

Do 28 lutego fani siatkówki halowej mogą podjąć wyzwanie i zgłosić się do II edycji Amatorskiej PlusLigi. Listę zakwalifikowanych drużyn poznamy 14 marca.

W terminie od marca do lipca 2011 roku siatkarze i siatkarki amatorzy zmierzą się w halach w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Bydgoszczy.

 

Po zmaganiach na szczeblu regionalnym w czerwcu rozegrane zostaną dwa półfinały: w Poznaniu i Warszawie. Zwycięska drużyna II edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie 9 lipca br. w hali Ergo Arena w Gdańsku podczas finału Ligi Światowej.

Rozgrywki odbywają się w dwóch kategoriach wiekowych: Młodzieżowej i Open w zespołach męskich, kobiecych oraz mieszanych. Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy wejść na stronę www.amatorskaplusliga.pl i wypełnić formularz on-line.

 

Formularze zgłoszeniowe można również złożyć w jednym ze stu sześciu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus, w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Na drużyny zgłaszające się w punktach sprzedaży Plusa czeka bonus w postaci koszulek sportowych z nazwą zespołu! Dodatkowo drużyny Młodzieżowe mogą wziąć udział w konkursie "Szczęśliwa 7! Juniorzy na start!".

 

Dla 7 drużyny z kolei, która zgłosi się do Amatorskiej PlusLigi wypełniając formularz on-line w kategorii Młodzieżowej mamy super niespodziankę - komplet koszulek z autografem Bartosza Kurka, najlepszego siatkarza 2010 roku, wybranego przez kibiców w Plebiscycie Siatkarskie Plusy!

Sponsorem Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus, dzięki czemu udział w rozgrywkach dla wszystkich zawodników, na każdym etapie jest bezpłatny.

 

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek siatkarze klubów PlusLigi z regionu, w którym odbywać się będą rozgrywki eliminacyjne i ligowe, podzielą się swoim doświadczeniem z amatorami.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów siatkówki do wzięcia udziału w rozgrywkach. Amatorska PlusLiga to przykład na to, jak w prosty sposób z kibica można stać się zawodnikiem, spełnić swoje marzenia i zagrać przed meczem Ligi Światowej! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 lutego!

Zapraszamy na stronę www.amatorskaplusliga.pl  ?

Więcej o: