Siatkówka. Włoskie media: Pierwszy nokaut w sezonie

Włoskie media są zaskoczone, nie tylko pierwszą porażką Trentino BetClick w sezonie, ale także jej rozmiarem. ?Pierwszy nokaut w sezonie? - kwituje portal volleyball.it. Mistrzowie Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu ulegli w Łodzi 0:3 Skrze Bełchatów.

"Kurek 'zaopiekował się' Trentino. Pierwszy nokaut w sezonie" - tytułuje swoją relację portal volleyball.it.

Włosi krótko podsumowują jednostronny przez większą część spotkania mecz: "Juantorena nie był najlepszy, serwisy nie były asowe, a Kurek, Winiarski i Wlazły mieli świetny wieczów".

Serwis docenia też oprawę meczu. "Ponad 10 000 fanów stworzyło w Atlas Arenie wspaniałą atmosferę".

Stojczew: Skra w pełni pokazała nasze słabości

- Mecz nam się skomplikował, grało nam się trudno od początku do końca. Graliśmy źle, ale to z powodu doskonałego przygotowania zespołu z Bełchatowa, zespołu który mógł w pełni pokazał nasze obecne słabsze strony - powiedział po meczu Radostin Stojczew cytowany przez volleyball.it.

Winiarski bez taryfy ulgowej

"Winiarski bez taryfy ulgowej" - kwituje w tytule "Corriere dell Sport", przypominając, że był to pierwszy mecz Michała Winiarskiego przeciwko swoim byłym kolegom z Trentino.

"Goście wzięli lekcję od Wlazłego i Kurka, tak jak to się stało w drugim secie, albo od Winiarskiego, który podkręcił tempo w ostatnim secie, zanim byli koledzy zdołali się otrząsnąć" - pisze gazeta.

Skra rozbiła giganta w Lidze Mistrzów ?

Więcej o: