Organika Budowlani przed Ligą Mistrzyń

Już jutro Organika Budowlani rozegra jeden z najważniejszych meczów w historii klubu - w Lidze Mistrzów zagra z wicemistrzem Włoch. - Ciśnienie rośnie z każdą godziną - mówią trener i działacze.

Wszystko wskazuje na to, że drużyna trenera Wiesława Popika będzie mogła liczyć na doping kilku tysięcy kibiców. - Zainteresowanie jest coraz większe - mówi prezes Organiki Marcin Chudzik. Bilety (po 20 i 30 zł) można kupować w kasie pod trybuną stadionu przy al. Unii, a także za pośrednictwem portalu ebilet.pl.

Wczoraj wieczorem siatkarki Organiki po raz pierwszy trenowały w Atlas Arenie, w której jutro o godz. 20.30 zmierzą się z włoską drużyną MC Carnaghi Villa-Cortese. - U zawodniczek widać coraz większą koncentrację, bo doskonale wiedzą, w jak ważnym wydarzeniu wezmą udział. Dla większości z nich będzie to pierwszy mecz, w którym staną naprzeciw tak utytułowanych siatkarek - twierdzi trener Popik. - Sam jestem ciekaw, jak się zaprezentujemy na ich tle. Do tej pory naszą formę sprawdzaliśmy na turniejach towarzyskich. Teraz czeka nas przeskok na zdecydowanie wyższy poziom.

Drużyna z Włoch przyleci do Łodzi dzisiaj rano, a o godz. 17.30 ma zaplanowane zajęcia.