Najnowsze wieści ws. transferu gwiazdy reprezentacji Polski

Magdalena Stysiak przed rokiem dołączyła do Fenerbahce, ale już może zmienić klub. Ostatnio tureckie media przekazywały, że Polka planuje odejść, a głównym zainteresowanym był Turk Hava Yollari z tej samej ligi. Temat przenosin ostatnio nieco ucichł. Teraz dziennikarze przekazali w tej sprawie najnowsze wieści.

Magdalena Stysiak przed sezonem 2023/24 dołączyła do Fenerbahce Stambuł, gdzie jej trenerem był selekcjoner reprezentacji Polski Stefano Lavarini. Polka wraz z nowym zespołem sięgnęła po mistrzostwo i Puchar Turcji. Okazuje się, że już po roku może zmienić otoczenie.

Zobacz wideo Wilfredo Leon zawodnikiem BOGDANKI LUK Lublin! "Trzeba działać"

Nowe wieści ws. przyszłości Stysiak

Po długiej kontuzji na dobre do składu Fenerbahce wróci Melissa Vargas i to ona będzie atakującą numer jeden ekipy ze Stambułu. W związku z tym tureckie media donoszą, że Stysiak ma zmienić klub. Najwięcej mówi się o przenosinach do Turk Hava Yollari, który sponsorowany jest przez linie lotnicze Turkish Airlines. Nowy klub zaoferował Polsce wynagrodzenie w wysokości 550 tys. euro rocznie. W międzyczasie do gry włączył się jeszcze włoski zespół Igor Gorgonzola Novara.

Temat transferu Polki ostatnio nieco przycichł, ale we wtorek pojawiły się najnowsze informacje w tej sprawie. Portal Voleybolmagazin.com przekazał, że Stysiak chce zmienić klub, a Turk Hava Yollari o niej nie zapomniał. Dziennikarze dodali również, że działacze złożyli Fenerbahce oficjalną ofertę i czekają na odpowiedź. 

Turk Hava Yollari w ubiegłym sezonie zajął czwarte miejsce w lidze. W półfinale play-offów przegrał właśnie z Fenerbahce. Jeśli transfer ten dojdzie do skutku, Polka nie będzie musiała się przeprowadzać, ponieważ siedziba Turk Hava Yollari również znajduje się w Stambule. 

Obecnie Stysiak skupia się jednak na reprezentacji Polski. Siatkarka znalazła się w kadrze, która weźmie udział w igrzyskach olimpijskich. Polki w fazie grupowej zmierzą się z Brazylią, Japonią oraz Kenią. Turniej potrwa od 28 lipca do 11 sierpnia. 

Czy Magdalena Stysiak odejdzie z Fenerbahce?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.