Dużo? Oto różnica wieku między słynną polską parą

Kilka lat temu w życiu Zbigniewa Bartmana doszło do ogromnych zmian. Były siatkarz rozwiódł się ze swoją żoną i rozpoczął nowy związek. Jego nową partnerką została Zuzanna Górecka. Początkowo ich związek budził sporo skrajnych emocji ze względu na dużą różnicę wieku, która ich dzieli. Na parę spadła nawet fala hejtu, o czym swego czasu opowiadała reprezentantka Polski. - Skala hejtu była dla mnie porażająca - mówiła w rozmowie z TVP Sport.

Zbigniew Bartman kilka lat temu rozwiódł się ze swoją żoną Joanną Michalską. Owocem tego małżeństwa jest ich syn Aaron, który przyszedł na świat w 2019 roku. Były siatkarz nie pozostał długo samotny, bowiem zaczął się spotykać z siatkarką ŁKS-u Commercecon Łódź - Zuzanną Górecką.

Zobacz wideo Hitowa walka Bartmana?! "Ten człowiek powinien być zdyskwalifikowany"

Para początkowo trzymała swój związek w tajemnicy, jednak z czasem stwierdziła, że nie ma sensu tego dłużej ukrywać. - Przekonywałam go, że nie, nic nie wyjdzie. Teraz już wiem, że nie byłoby to możliwe. Pojechaliśmy na wakacje. Dodałam z nich zdjęcie, on też dodał i ktoś skojarzył, że musieliśmy polecieć wspólnie. To była chwila, kiedy uznaliśmy, że ok, ogłaszamy, przeżyjemy to. Bardzo stresowałam się tą sytuacją i bałam się, że nas "zjedzą" - mówiła Górecka w rozmowie z TVP Sport.

W końcu w połowie 2021 roku zdecydowali się na oficjalne potwierdzenie związku. Bartman na swoim koncie na Instagramie zamieścił wpis, w którym nie pozostawił żadnych wątpliwości. - Niestety nasze życie prywatne nie jest prywatne ze względu na liczne plotki i spekulacje krążące od paru tygodni po środowisku siatkarskim, dlatego potwierdzamy naszą relację - napisał były reprezentant Polski w siatkówce.

 

Oto różnica wieku między Bartmanem a Górecką

Informacje przekazane przez Bartmana nie wszystkim przypadły do gustu. Wszystko przez różnicę wieku, która ich dzieli. Były siatkarz zakochał się w kobiecie, która jest młodsza od niego aż o 13 lat. Para doświadczyła nawet internetowego hejtu, ale mimo to przetrwała i wiek nie stanowi dla niej żadnego problemu. Zuzanna Górecka ma 24 lata (urodziła się 10 kwietnia 2000 roku), a Zbigniew Bartman 37 lat (urodził się 4 maja 1987 roku).

 

Zuzanna Górecka o hejcie 

- Skala hejtu była dla mnie porażająca. Trafiliśmy na portale plotkarskie. Siedziałam przez cały dzień i czytałam komentarze. Pytałam Zibiego, czy wie, co ludzie piszą. Zapytał zdziwiony, czy ja to wszystko czytam. Nie mogłam się od tego oderwać - wyznała Górecka w wywiadzie dla TVP Sport.

Zawodniczkę ŁKS-u Commercecon Łódź oskarżono także o rozbicie poprzedniego małżeństwa Bartmana. - Osądzano mnie o to, że zabrałam ojca dziecku. Było to dla mnie najgorsze. Zbigniew nieustannie mnie wtedy uspokajał, mówiąc, że ludzie nie widzą jak jest, i że dlatego oceniają w taki, a nie inny sposób - przyznała Górecka w tym samym wywiadzie.

Na ten moment para nie zabrała głosu ws. ewentualnego ślubu.

Czy Zbigniew Bartman i Zuzanna Górecka w przyszłości staną na ślubnym kobiercu?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.