Polscy siatkarze zaczynają walkę w Lidze Narodów! Dziś pierwszy hit. Kiedy i gdzie oglądać?

Polscy siatkarze stają do walki o obronę tytuły w Lidze Narodów mężczyzn. Już w środę rozpoczną turniej w tureckiej Antalyi. Pierwszym rywalem ekipy Nikoli Grbicia będą ubiegłoroczni finaliści tych zmagań - Amerykanie. O której godzinie i gdzie można będzie obejrzeć mecz Polska - USA? TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE, WYNIK.

Reprezentacja Polski rok temu w Gdańsku po raz pierwszy w historii sięgnęła po triumf w siatkarskiej Lidze Narodów. W wielkim finale pokonała 3:1 ekipę Stanów Zjednoczonych. Kolejna edycja tych zmagań rozpocznie się od rewanżu za tamten mecz. Obie ekipy spotkają się w środowy wieczór, by rozpocząć walkę o kolejne medale.

Zobacz wideo Oto następczyni Igi Świątek?

Polscy siatkarze rozpoczynają Ligę Narodów 2024. Kiedy pierwszy mecz?

Polacy tegoroczną Ligę Narodów zainaugurują w Antalyi, gdzie ze znakomitej strony niedawno zaprezentowały się nasze siatkarki. We wszystkich czterech spotkaniach - z Włochami, Francją, Holandią i Japonią - wygrały po 3:0. Ich koledzy mogą nie mieć tak lekko. Od razu trafili na przeciwnika z najwyższej półki, a do tego będą rywalizować bez największych gwiazd - Wilfredo Leona, Bartosza Kurka, Tomasza Fornala czy Pawła Zatorskiego.

W sparingach przed turniejem nasi siatkarze radzili sobie ze zmiennym szczęściem. Najpierw przegrali w Katowicach z Niemcami 1:3, a potem wygrali w Sosnowcu 4:0 z Ukrainą (rozegrano jeden dodatkowy set). Po meczu z USA w Turcji czekają ich jeszcze starcia z Kanadą (czwartek 23 maja), Holandią (piątek 24 maja) oraz Słowenią (niedziela 26 maja).

Liga Narodów mężczyzn 2024. Polska - USA. O której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE, WYNIK]

Mecz Polska - USA w ramach siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn odbędzie się w środę 22 maja w tureckiej Antalyi. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 19:00. Transmisję tego starcia można będzie obejrzeć na antenach Polsatu Sport 1 oraz TV4, a także w internecie w płatnym serwisie Polsat Box Go. Zapraszamy także od śledzenia relacji tekstowej na żywo oraz aktualnego wyniku na naszej stronie internetowej Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Czy Polska pokona reprezentację USA w środowym meczu Ligi Narodów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.