Sensacyjne wieści ws. kadrowicza i Maffashion. Wreszcie zabrała głos

Bartosz Bednorz i Julia "Maffashion" Kuczyńska od niedawna są w związku, a przynajmniej na to wskazywałyby doniesienia mediów. Domniemana para nie zabierała głosu w tej sprawie, dopiero niedawno zrobiła to znana influencerka. Przy okazji treningu do "Tańca z Gwiazdami" udzieliła wywiadu portalowi Pomponik.pl, w którym została zapytana o to, co łączy ją z siatkarzem reprezentacji Polski. Odpowiedź była wymowna.

Bartosz Bednorz w ostatnim czasie wzbudza spore zainteresowanie ze względu na to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. W październiku zeszłego roku rozstał się z byłą modelką Karoliną Bryniarską, ale od niedawna spekuluje się o jego związku ze znaną influencerką.

Zobacz wideo Reprezentant Polski zmienił klub i ma problem

Media: Bartosz Bednorz ma nową partnerkę. "Maffashion" komentuje

Według ustaleń mediów plotkarskich siatkarz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle oraz reprezentacji Polski spotyka się z Julią Kuczyńską (szerzej znaną pod pseudonimem "Maffashion") byłą partnerką m.in. znanego z freak fightów aktora Sebastiana Fabijańskiego (ma z nim syna). Niedawno kobieta pokazała zdjęcie z katowickiej restauracji, gdzie podczas obiadu towarzyszył jej właśnie Bednorz.

"Maffashion" bierze udział w "Tańcu z Gwiazdami" i podczas jednego z treningów została zapytana o spekulacje na temat jej związku ze znanym siatkarzem. - Mam partnera tanecznego - odpowiedziała wymijająco w rozmowie z portalem Pomponik.pl. - A to jest o "Tańcu z gwiazdami"? (...) A to nie, bo my tutaj o "Tańcu z gwiazdami" gadamy - dodała, gdy zapytano ją o to ponownie.

Bartosz Bednorz nie komentuje plotek łączących go z "Maffashion". Ma o co grać z ZAKSĄ

Na razie Kuczyńska i Bednorz nie potwierdzają, że łączy ich zażyła relacja, być może z czasem powiedzą więcej na ten temat. Podczas gdy 36-latka trenuje do "Tańca z gwiazdami", siedem lat młodszy siatkarz skupia się na tym, aby pomóc ZAKSIE wyjść z dołka. Kędzierzynianie nie zakwalifikowali się do Pucharu Polski, odpadli z Ligi Mistrzów, gdzie bronili tytułu, a w PlusLidze obecnie zajmują dziewiąte miejsce (bilans 11-11), niedające awansu do play-offów.

Jeśli ZAKSA chce wystąpić w decydującej fazie rozgrywek, musi mocno się sprężyć. Do końca sezonu zasadniczego pozostało jej już tylko osiem spotkań, w najbliższym zmierzy się z Norwidem Częstochowa (piątek 1 marca).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.