Śliwka i Semeniuk zaserwowali asy! Gwiazdy siatkówki zagrały #JedenDzieńDłużej z WOŚP

Ponad 18 tysięcy złotych za indywidualny trening z Aleksandrem Śliwką i za jego meczową koszulkę reprezentacji Polski z autografem zapłacił zwycięzca licytacji na rzecz WOŚP w ramach akcji Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej. To był największy hit, a tuż za kolegą z kadry z dwiema swoimi ofertami znalazł się Kamil Semeniuk.

Gazeta.pl już po raz szósty włączyła się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W ramach akcji #JedenDzieńDłużej do poniedziałku trwały licytacje wyjątkowych przedmiotów i przeżyć od naszych przyjaciół.

Zobacz wideo Kamil Semeniuk zaprasza do licytacji #JedenDzieńDłużej - Gazeta.pl dla WOŚP

W sumie zebraliśmy dla WOŚP ponad 87 tysięcy złotych, a bank rozbiły oferty od siatkarzy reprezentacji Polski.

Za 18 100 złotych wylicytowaliście indywidualny trening z Aleksandrem Śliwką. Zwycięzca tej aukcji dostanie też od jednego z kapitanów kadry jego meczową koszulkę reprezentacji Polski z 2023 roku. Czyli ze znakomitego sezonu, w którym nasza drużyna narodowa wygrała wszystko - Ligę Narodów, mistrzostwa Europy i turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich Paryż 2024. Na tej koszulce Olek złoży swój podpis.

Podpisy wszystkich siatkarzy reprezentacji na swojej "meczówce" z minionego roku zebrał natomiast Kamil Semeniuk. Najlepszy siatkarz Europy z roku 2022 grał z nami dla WOŚP już po raz drugi. Przygotował się wspaniale - poza swoją koszulką z podpisami całej drużyny przekazał jeszcze jedną rzecz: podwójne zaproszenie na mecz Polski podczas finałów Ligi Narodów, które od 23 do 27 czerwca odbędą się w Łodzi. Te bilety Kamil przekaże zwycięzcy aukcji osobiście. - Dzięki temu będziemy mieli okazję chwilę porozmawiać i zrobić sobie wspólne zdjęcie! - mówi Semeniuk.

Za bilety na mecz Polski i spotkanie z Semeniukiem zwycięzca aukcji wpłacił na rzecz WOŚP 10 100 złotych, natomiast za koszulkę Kamila z podpisami całej kadry inny kibic zapłacił 7 600 złotych.

Za udział w akcji #JedenDzieńDłużej serdecznie dziękujemy zarówno naszym świetnym siatkarzom i innym przyjaciołom Gazeta.pl - którzy zdecydowali się licytować z nami swoje dobra - jak i uczestnikom i uczestniczkom, i oczywiście Wam, hojnym darczyńcom. Siema!

Zapis przebiegu licytacji:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.