Wilfredo Leon mocno się zdziwił, gdy wszedł do hotelowego pokoju. Mała wpadka

Za kilka dni w Indiach wystartują Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, podczas których wystąpią między innymi dwaj reprezentanci Polski - Kamil Semeniuk i Wilfredo Leon, którzy bronią barw Sir Safety Perugii. Ten drugi podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym widać, jak dużą wpadkę popełnił hotel, w którym zameldowani są siatkarze tej drużyny.

Podczas tegorocznej edycji klubowego czempionatu oprócz Sir Safety Perugii wystąpią Halkbank Ankara (Turcja), Sada Cruzeiro (Brazylia), Itambe Minas (Brazylia), Suntory Sunbirds (Japonia) i Ahmedabad Defenders (Indie). Z kolei ze startu na turnieju zrezygnowała ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębski Węgiel. Pierwszy mecz zaplanowano na środę 6 grudnia. 

Zobacz wideo Prezes Jastrzębskiego Węgla skomentował decyzję o zmniejszeniu PlusLigi: Rozumiem, że zespoły z dołu tabeli mają z tym problem

Wilfredo Leon opublikował zdjęcie z hotelu w Indiach. Wpadka

Zespół Sir Safety Perugii przebywa już w indyjskim Bengaluru. W poniedziałkowy poranek czasu polskiego Wilfredo Leon opublikował na InstaStories zdjęcie jego hotelowego pokoju, w którym był zameldowany z Brazylijczykiem Flavio Gualberto. Jak się okazuje, w pomieszczeniu znajdowało się... łóżko małżeńskie. Tym samym hotel popełnił sporą wpadkę.

Reprezentant Polski wraz ze zdjęciem zamieścił też humorystyczną ankietę. "Powinienem spać z Flavio czy przenieść się do innego pokoju?" - zapytał internautów. 

Wpadka hoteluWpadka hotelu Wilfredo Leon - Instagram

Zawodnicy i przedstawiciele klubu zgłosili sytuację do pracowników obiektu. Obsługa hotelowa natychmiast się zrehabilitowała za swoją wpadkę i przeniosła Polaka i Brazylijczyka do innego pokoju, w którym znajdowały się pojedyncze łózka. 

Pierwszym rywalem Sir Safety Perugii podczas Klubowych Mistrzostw Świata będzie brazylijskie Itambe Minas. Spotkanie zaplanowano na czwartek 7 grudnia. Zespół Semeniuka i Leona broni tytułu wywalczonego przed rokiem. Wówczas Włosi pokonali w finale 3:1 Itas Trentino. Teraz również będą jednymi z głównych faworytów do zwycięstwa. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA