Doda otrzymała prezent od polskich siatkarek. "Nieprzewidywalna praca"

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet ma za sobą udany sezon. Kilka tygodni temu Polki osiągnęły ogromny sukces. Biało-Czerwone pokonały 3:1 Włoszki i awansowały na igrzyska olimpijskie. Sportsmenki nie kryły swojej radości i w mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym było widać, jak śpiewały one jedną z piosenek Dody. Tym razem siatkarki postanowiły wręczyć prezent wokalistce.

Kilka tygodni temu reprezentacja Polski w siatkówce zachwyciła cały kraj. We wrześniu bowiem nasze siatkarki pokonały 3:1 (15:25, 26:24, 25:23, 25:21) Włoszki i po raz pierwszy od 16 lat awansowały na igrzyska olimpijskie. "Polska wygrała i wywalczyła bilet na Igrzyska Olimpijskie razem z USA, podczas gdy Włochy są obecnie poza kolejną pięciorundową imprezą" - pisali po ostatnim gwizdku tego spotkania dziennikarze OA Sport.

Zobacz wideo

Po zakończonym spotkaniu siatkarki rozpoczęły świętowanie. W sieci pojawił się film, na którym cała drużyna śpiewała piosenkę "Nie daj się" w wykonaniu Doroty Rabczewskiej, lepiej znanej pod pseudonimem "Doda". Wokalistka nie przeszła obojętnie obok tego nagrania i błyskawicznie zareagowała na zamieszczone wideo.

Doda otrzymała prezent od siatkarek

Teraz sportsmenki postanowiły podziękować piosenkarce za okazane wsparcie z pomocą Szymona Szlendaka, kierownika reprezentacji Polski siatkarek. Mężczyzna przekazał Dodzie specjalną koszulkę z podpisami zawodniczek. - Moja praca jest nieprzewidywalna, dlatego taka fajna! - napisał na Instagramie, dodając kilka zdjęć.

"W imieniu reprezentacji Polski siatkarek odpowiedzieliśmy na zaproszenie Dody, której utwory regularnie pojawiają się na naszej autokarowej playliście. Po zmysłowym koncercie, mieliśmy okazję osobiście podziękować za wsparcie, przekazując pamiątkową koszulkę" - napisał na Instagramie Szlendak.

 

Dorota "Doda" Rabczewska jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Najpierw dała się po sobie poznać jako wokalistka zespołu Virgin, a później jako wykonawczyni solowa. Spełnia się również jako producenta filmowa i prowadząca reality show.

Poza Polkami awans na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie wywalczyły również reprezentacje Dominikany, Serbii, Brazylii, Turcji i Stanów Zjednoczonych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.