Polska - Argentyna. Mecz siatkarzy w kwalifikacjach IO. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Polscy siatkarze są coraz bliżej wywalczenia przepustki do Paryża w kwalifikacjach olimpijskich. W piątek 6 października zagrają z Argentyną, czyli brązowymi medalistami igrzysk w Tokio. Będzie to piąty mecz zawodników Nikoli Grbicia w tym turnieju. O której grają siatkarze? Gdzie oglądać mecz kwalifikacji olimpijskich Polska - Argentyna? Transmisja na żywo, stream online.

Polscy siatkarze zanotowali dotychczas komplet czterech zwycięstw w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich w chińskim Xi'an. Zawodnicy Nikoli Grbicia pokonali odpowiednio Belgię 3:2, Bułgarię 3:0, Kanadę 3:2 oraz Meksyk 3:0. Polacy pozostają jedyną niepokonaną drużyną w swojej grupie i są coraz bliżej wywalczenia biletu na igrzyska olimpijskie w Paryżu. 

Zobacz wideo Polskie siatkarki z historycznym awansem. Ograły dwie potęgi i spełniły marzenie o powrocie na igrzyska

Polska - Argentyna w piątym meczu kwalifikacji do igrzysk olimpijskich 

W kolejnym meczu polscy siatkarze zagrają z reprezentacją Argentyny, która w kwalifikacjach olimpijskich zanotowała dotychczas trzy wygrane (3:0 z Meksykiem, 3:0 z Bułgarią, 3:2 z Belgią) oraz jedną porażkę (1:3 z Kanadą). 

Ostatnie spotkania polscy siatkarze wygrywali z rywalami z Ameryki Południowej. Na dziesięć ostatnich spotkań Argentyńczycy wygrali tylko jedno - 3:2 w fazie grupowej mistrzostw świata w 2018 roku, które zakończyło się ostatecznym triumfem reprezentacji Polski. 

Wygrana z Argentyną byłaby olbrzymim krokiem w celu wywalczenia awansu na igrzyska olimpijskie. Potem siatkarzom Nikoli Grbicia zostałyby spotkania z fatalnie spisującymi się w Chinach Holendrami oraz samą reprezentacją gospodarzy. 

Gdzie oglądać mecz Polska - Argentyna? Kiedy siatkarzy zagrają w kwalifikacjach olimpijskich? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Mecz Polska - Argentyna w kwalifikacjach olimpijskich rozegrany zostanie w piątek 6 października o godzinie 10:00. Transmisja będzie dostępna w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport, oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl i platformie Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl, oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA