Polska - Meksyk. Mecz siatkówki na żywo dziś. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Reprezentacja Polski siatkarzy nie bez problemów, ale skutecznie punktuje w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich w Paryżu. Zawodnicy Nikoli Grbicia odnieśli na razie komplet zwycięstw, ale dwukrotnie były to wygrane za dwa punkty. W środę 4 października Biało-Czerwonych czeka starcie z Meksykiem. Mecz siatkówki na żywo dziś. Gdzie i o której oglądać Polska - Meksyk? Transmisja TV, stream online.

Na inaugurację zmagań w kwalifikacjach do igrzysk olimpijskich Polacy po trudnym dla siebie meczu wygrali z Belgią 3:2. Następnie gładko, bo 3:0 pokonali Bułgarię, a w ostatnim spotkaniu zwyciężyli z Kanadą 3:2. Teraz czeka ich starcie ze zdecydowanie najsłabszym zespołem w grupie, czyli Meksykiem.

Zobacz wideo Najman zdradził, ile jeszcze zamierza walczyć. Aż jego trener zakrył twarz

Polska - Meksyk. Kiedy kolejny mecz polskich siatkarzy?

Meksykanie jak na razie fatalnie radzą sobie w kwalifikacjach. Do tej pory mierzyli się z Argentyną, Holandią oraz Chinami i wszystkie te mecze przegrali 0:3. Skalę ich bezradności może podkreślić fakt, że na wszystkie dziewięć setów tylko dwukrotnie udało im się osiągnąć granicę 20 punktów, a w starciu z Chinami jedną partię Meksyk przegrał aż do 9. Jest to jedyny zespół, który w grupie C nie wywalczył choćby punktu. 

W ostatnich latach polscy siatkarze rzadko mają okazję mierzyć się z drużyną z Ameryki Północnej. Ostatni raz obie ekipy spotkały się na ubiegłorocznych mistrzostwach świata rozgrywanych w naszym kraju. W meczu fazy grupowej Polska wygrała 25:17, 25:14, 25:19. Patrząc na poziom prezentowany przez rywali, należy liczyć, iż środowa potyczka może skończyć się podobnym rezultatem. 

Polska - Meksyk. Mecz siatkówki na żywo dziś. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Mecz Polska - Meksyk w kwalifikacjach olimpijskich siatkarzy zaplanowano na środę 4 października i godzinę 10:00. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzą TVP Sport oraz Polsat Sport. Dostępny będzie także darmowy stream online na stronie sport.tvp.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: