Polska - Kolumbia. Kiedy grają polskie siatkarki? Gdzie oglądać kwalifikacje olimpijskie? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Reprezentacja Polski siatkarek walczy o udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Na razie Polki wygrały oba rozegrane spotkania, ale to jeszcze nie daje im awansu na turniej olimpijski. Kolejny mecz w kwalifikacjach zagrają przeciwko Kolumbii. Kiedy mecz Polska - Kolumbia? Gdzie i o której oglądać? Transmisja na żywo, stream.

Reprezentacja Polski do tej pory pokonała w kwalifikacjach olimpijskich Słowenię (3:0) i Koreę Południową (3:1). W tym drugim meczu polskie siatkarki miały niespodziewane problemy i przegrały drugiego seta - mimo że prowadziły w nim już 19:14.

Zobacz wideo Brutalna prawda o Fernando Santosie. Śmiech na sali

Trwają kwalifikacje olimpijskie. Kiedy siatkówka kobiet? Kiedy grają polskie siatkarki?

To dopiero początek walki o udział w igrzyskach olimpijskich, ale na razie Polki nie zachwyciły swoją grą kibiców. Nie ustrzegły się chaosu oraz licznych błędów w meczu ze Słowenią, a przegrany set w meczu z Koreą Południową zaskoczył wszystkich. W kwalifikacjach olimpijskich najważniejsze są jednak zwycięstwa. Jednak na razie dwie wygrane dają reprezentacji Polski dopiero trzecie miejsce w tabeli - na igrzyska olimpijskie w Paryżu pojadą tylko dwie najlepsze reprezentacje.

Okazję do odniesienia trzeciej wygranej z rzędu Polki będą miały już we wtorek 19 września. Wtedy zmierzą się z reprezentacją Kolumbii. Kolumbijki w tych kwalifikacjach przegrały już z Niemkami (1:3) oraz Amerykankami (0:3). Mecz Polska - Kolumbia będzie pierwszym starciem obu drużyn od lipca 2017 roku. Wtedy Polki odniosły bardzo pewne zwycięstwo (3:0), w żadnym secie nie straciły więcej niż 16 punktów.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Siatkówka kobieca. Kiedy mecz Polska - Kolumbia? Gdzie oglądać kwalifikacje olimpijskie siatkarek? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Reprezentacja Polski zmierzy się z Kolumbią we wtorek 19 września o godzinie 17:30. Mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP Sport oraz Polsat Sport. Spotkanie będzie też dostępne online na stronie sport.tvp.pl oraz na platformie Polsat Box Go. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej Sport.pl, oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: