Kiedy Polscy siatkarze grają w 1/8 finału? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

W niedzielę 10 września polscy siatkarze rozpoczną rywalizację w fazie pucharowej tegorocznych mistrzostw Europy. Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Belgii. O której i gdzie oglądać mecz? Transmisja tv, stream online.

Polscy siatkarze fazę grupową Euro zakończyli zaledwie z jednym przegranym setem na koncie. Ekipa Nikoli Grbicia rozprawili się kolejno z Czechami (3:0), Holandią (3:1), Macedonią Północną (3:0), Danią (3:0) i Czarnogórą (3:0) i wygrali grupę z kompletem punktów. 

Zobacz wideo Bartosz Kurek trenuje... ze swoją żoną

Mistrzostwa Europy. Reprezentacja Polski rozpoczyna walkę w fazie pucharowej

Teraz przez Biało-Czerwonymi walka w fazie pucharowej. W 1/8 finału zmierzą się z reprezentacją Belgii, która zajęła czwarte miejsce w grupie A. Belgowie wygrali z Estonią (3:1) i Szwajcarią (3:0), a musieli uznać wyższość Serbii (1:3), Włoch (0:3) i Niemiec (2:3).

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Polska mierzyła się do tej pory z Belgami 10 razy i aż dziewięciokrotnie kończyła spotkanie zwycięstwem. Jedyny raz przegrała... w 2007 roku, kiedy trenerem był jeszcze Raul Lozano. Wtedy nasi siatkarze polegli w fazie grupowej Euro.

Biało-Czerwoni zmierzą się z Belgią we włoskim Bari. Na nieszczęście dla polskich kibiców mecz odbędzie się o 21:00, a więc w porze meczu piłki nożnej Albania - Polska w eliminacjach do przyszłorocznego Euro. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się w ćwierćfinale z lepszym z pary Serbia - Czechy.

O której Polska zagra z Belgią? Biało-Czerwoni walczą o ćwierćfinał [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE] 

Spotkanie 1/8 finału między Polską a Belgią zostanie rozegrane w niedzielę 10 września o 21:00. Transmisję przeprowadzi TVP Sport oraz Polsat Sport. Będzie ona dostępna także na platformie sport.tvp.pl oraz Polsat Box Go. Relacja na żywo także na Sport.pl i w naszej aplikacji mobilnej. 

Więcej o: