O której godzinie mecz Polska - Dania? Gdzie oglądać mecz siatkówki? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

We wtorek reprezentacja Polski rozegra czwarty mecz podczas siatkarskich mistrzostw Europy. Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Danii. O której godzinie mecz siatkówki dziś? Gdzie oglądać mecz Polska - Dania? Transmisja na żywo, stream online.

Polscy siatkarze mają za sobą już trzy spotkania podczas trwających mistrzostw Europy, które rozgrywane są we Włoszech, Bułgarii, Macedonii Północnej i Izraelu. Dotychczas zawodnicy Nikoli Grbicia pokonali Czechy 3:0, Holandię 3:1 i współgospodarzy, czyli Macedończyków 3:0. 

Zobacz wideo Milik stanowczo o wywiadzie Lewandowskiego. "Niektóre rzeczy powinny być załatwione w szatni"

Dania najsłabszym grupowym rywalem reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy. O której godzinie mecz dziś?

Teraz polskich siatkarzy czeka, przynajmniej na papierze, najłatwiejsze spotkanie podczas mistrzostw Starego Kontynentu. Duńczycy w czterech spotkaniach ugrali łącznie cztery sety, nie mają nawet jednego punktu na koncie i nie mają żadnych szans na awans do 1/8 finału.

Z tego też powodu Nikola Grbić na pewno będzie chciał sprawdzić różne opcje i ustawienia na tle słabszego rywala. Na pewno jednak nie można zakładać, że Biało-Czerwoni podejdą do tego spotkania lekceważąco, bo Duńczycy potrafili ugrać seta w poprzednich meczach. Tym niemniej wydaje się, że to może być najprostsza przeszkoda w drodze po medal mistrzostw Europy, który jest celem polskich siatkarzy. Z kibicowskiego punktu widzenia wszyscy czekają na złoto, które Polacy zdobyli tylko raz w historii w 2009 roku, gdy trenerem był Daniel Castellani.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Polska - Dania. O której godzinie- jest mecz siatkówki? Gdzie transmisja? [TRANSMISJA TV NA ŻYWO, STREAM]

Mecz Polska - Dania na mistrzostwach Europy w siatkówce zaplanowano na godzinę 20:00 we wtorek 5 września. Transmisją telewizyjną ze spotkania przeprowadzą TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Z kolei w internecie mecz będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz na platformie Polsat Box Go. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.