Stysiak mistrzynią drugiego planu. Skradła całe show [WIDEO]

Po zwycięstwie nad reprezentacją Niemiec 3:1 (25:12, 21:25, 25:21, 26:24) w ćwierćfinale Ligi Narodów w polskiej kadrze siatkarek panowała znakomita atmosfera, czego dowodem było nagłe "wystąpienie" jednej z liderek podczas wywiadu ze Stefano Lavarinim. Magdalena Stysiak, bo o niej mowa, skradła show, kiedy selekcjoner rozmawiał z reporterką TVP Sport.

Reprezentacja Polski w siatkówce kobiet dokonała w środę wieczorem czegoś niebywałego! Polki po raz pierwszy w historii zagrają o medale Ligi Narodów. Ponadto będzie to ich pierwszy mecz o medal imprezy rangi światowej od 55 lat. Kadra osiągnęła niebywały sukces, a ogromna w tym zasługa Stefano Lavariniego, który od 2022 roku prowadzi nasze siatkarki.

Zobacz wideo Fabiński powraca do klatki. Zawalczy na gali STIFE

Stefano Lavarini udzielał wywiadu i wtedy pojawiła się ona! Skradła show

Po zakończonym spotkaniu Włoch w rozmowie z TVP Sport nie krył dumy i zadowolenia z wyniku. Kiedy odpowiadał na pytania reporterki, nagle przed kamerami pojawiła się... Magdalena Stysiak. 22-latka tanecznym krokiem przemknęła za trenerem i zrobiła "króliczka" przystawiając mu dwa palce nad głową.

Mimo zabawnej sceny szkoleniowiec emanował spokojem. Śmiechu nie mogła powstrzymać dziennikarka, a także sama zawodniczka. Sytuacja została pozytywnie odebrana przez internautów.

Atakująca po zakończeniu spotkania również udzieliła wywiadu bezpośrednio na boisku. Nie zabrakło w nim słów skierowanych do polskich kibiców. - Dziękujemy, że dotrwaliście do tej godziny i nas wspieracie - powiedziała.

Magdalena Stysiak liderką na boisku i poza nim. Najskuteczniejsza w całej Lidze Narodów

Stysiak skradła show nie tylko przed kamerami, ale także na boisku. Atakująca zdobyła przeciwko Niemcom 18 punktów i wraz z Olivią Różański była najskuteczniejszą zawodniczką spotkania w naszym zespole. 17 punktów zdobyła po atakach i dołożyła jeden z zagrywki. 

Polka jest także absolutną liderką jeśli chodzi o ogólne zestawienie najlepiej punktujących siatkarek w tegorocznej Lidze Narodów. Zdobyła już 260 punktów - o 20 więcej niż druga pod tym względem Chinka Li Yingying. Prowadzi także w klasyfikacji najlepiej atakujących.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

W półfinale Ligi Narodów Polki zmierzą się z Brazylijkami lub Chinkami. Mecz o awans do finału zaplanowano na sobotę 15 lipca na godzinę 23:00 czasu polskiego.

Więcej o: