Kapitalne wieści dla polskich kibiców. Jest decyzja ws. finału siatkarskiej Ligi Mistrzów

Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Jastrzębskim Węglem będzie transmitowany w otwartym Polsacie - poinformował dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski. Spotkanie odbędzie się 20 maja o godzinie 20:30 we włoskim Turynie.

Po raz pierwszy w historii siatkarskiej Ligi Mistrzów w finale zmierzą się dwie drużyny z Polski. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, po wyeliminowaniu włoskich gigantów - Perugii i Trentino, zagra w nim po raz trzeci z rzędu i będzie bronić tytułu. W tym roku dołączył do niej także wicemistrz Polski Jastrzębski Węgiel, który w pokonanym polu zostawił m.in. niemieckie VfB Friedrichshafen i turecki Halkbank Ankara.

Zobacz wideo Asseco Resovia Rzeszów w półfinale mistrzostw Polski. Paweł Zatorski: To, na co Rzeszów czekał, walkę o medale, będzie w Rzeszowie

Polsat zadecydował ws. finału siatkarskiej Ligi Mistrzów. Świetne informacje dla polskich kibiców

Spotkanie odbędzie się 20 maja o godzinie 20:30 w Turynie. Dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski przekazał we wtorek świetne informacje dla polskich kibiców - Polsat zdecydował się transmitować to spotkanie na swoim kanale otwartym, a nie na Polsacie Sport, gdzie było można zobaczyć dotychczasowe mecze tej edycji Ligi Mistrzów.

Ponadto na sportowym kanale Polsatu ma się odbyć kilkugodzinne studio z udziałem licznych ekspertów. 

- Chyba nie będzie źle. Polski finał siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA vs Jastrzębski Węgiel decyzją władz stacji będzie można zobaczyć w otwartym Polsacie - napisał Mielewski na Twitterze.

- Smacznego życzę wszystkim, bo to będzie pyszne danie. Oczywiście wielogodzinne studio dużo wcześniej w Polsacie Sport - dodał.

Warto dodać, że trzy godziny wcześniej, o godzinie 17:30, zostanie rozegrany także finał kobiecej Ligi Mistrzów, w którym zagrają dwa zespoły tureckie, oba ze Stambułu - Vakifbank i Eczacibasi. Ten mecz będzie transmitowany na jednym ze sportowych kanałów Polsatu. 

Więcej o: