Zmarła Katarzyna Fuks. Była zawodniczka PSPS Chemika Police miała zaledwie 37 lat

Informację o śmierci Katarzyny Fuks przekazał na swojej stronie na Facebooku były klub zawodniczki, PSPS Chemik Police. Była siatkarka zmarła w piątkowy wieczór w wieku 37 lat.

Katarzyna Fuks była bardziej znana pod panieńskim nazwiskiem Bury. W trakcie swojej 19-letniej kariery grała na pozycji atakującej i zawsze była wartościową zawodniczką swojej drużyny. Reprezentowała barwy między innymi Piasta Szczecin, PSPS Chemika Police czy Wieżycy Stężyca. 

Zobacz wideo Wilfredo Leon pokazał, jakie ćwiczenia wykonuje podczas rehabilitacji po operacji kolana

Fuks przegrała z ciężką chorobą, siatkarka zmarła w wieku 37 lat

Informację o śmierci zawodniczki przekazał na swojej stronie na Facebooku jej był klub, PSPS Chemik Police. - Z przeogromnym smutkiem i wielkim bólem informujemy o śmierci byłej zawodniczki Polickiego Stowarzyszenia Piłki Siatkowej - Katarzyny Fuks z d. Bury - czytamy.

Klub w przejmujący sposób pożegnał swoją byłą zawodniczkę. - Odeszła matka dwójki cudownych chłopców : Mikołaja i Remika, żona wielkiego przyjaciela polickiej siatkówki Sławka Fuksa, córka, siostra, przyjaciółka i koleżanka. Wspaniała kobieta i wielka wojowniczka. Sportowe zmagania były dla niej czymś normalnym. Były zwycięstwa, były porażki, ale nigdy nie było chwil zwątpienia. Potworna choroba przekreśliła jednak wszystkie jej marzenia i plany. Spoczywaj w pokoju Kasiu - napisał Chemil Police. Katarzyna Fuks zmarła w piątkowy wieczór w wieku 37 lat.

Afera w klubie PlusLigi. Siatkarz GKS-u rozwiązał kontrakt przez e-mail Afera w klubie PlusLigi. Siatkarz GKS-u rozwiązał kontrakt przez e-mail

Więcej o: