Rusza sprzedaż biletów na MŚ w siatkówce w Polsce i Słowenii. Kiedy i gdzie zagrają Biało-Czerwoni?

W tym tygodniu rozpocznie się pierwszy etap sprzedaży biletów na mistrzostwa świata w siatkówce, które w dniach 26 sierpnia - 11 września odbędą się w Polsce i Słowenii. Pierwsze wejściówki będzie można kupić 4 sierpnia, a pięć dni później ruszy drugi etap sprzedaży.

Tegoroczne mistrzostwa świata w siatkówce pierwotnie miały odbyć się w Rosji, jednak po inwazji na Ukrainę Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej zmieniła miejsce rozgrywania mundialu. Ostatecznie najlepsze reprezentacje świata będą rywalizować od 26 sierpnia w Polsce i Słowenii.

Zobacz wideo Wilfredo Leon pokazał, jakie ćwiczenia wykonuje podczas rehabilitacji po operacji kolana

Tuomas SammelvuoZAKSA, zwycięzca LM, ma nowego trenera. Powrót po latach

Niebawem rusza sprzedaż biletów na siatkarskie mistrzostwa świata w Polsce i Słowenii

Kibice siatkówki mogą powoli przygotowywać się do zakupu biletów na poszczególne spotkania. W przypadku meczów rozgrywanych w Polsce ich sprzedaż rozpocznie się na trzy tygodnie przed startem mistrzostw świata. Proces ten został podzielony na dwa etapy.

Pierwszy etap sprzedaży rozpocznie się 4 sierpnia o godzinie 12:00. Będziemy wtedy można nabyć wejściówki na mecze fazy grupowej i pucharowej. Pięć dni później, 9 sierpnia wystartuje sprzedaż biletów na spotkania fazy finałowej (półfinały, mecz o trzecie miejsce, finał). Bilety będą dostępne na platformie eBilet.pl.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2022 rozpoczną się 26 sierpnia w Lublanie, gdzie dojdzie do meczu pomiędzy Brazylią i Kubą. Spotkania 1/8 finału zaplanowano na 3-6 sierpnia, w dniach 7-8 sierpnia odbędą się ćwierćfinały, 10 sierpnia półfinały, natomiast 11 sierpnia mecz o trzecie miejsce i finał.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Vital Heynen podczas meczu siatkowki Polska Iran na Igrzyskach Olimpijskich w TokioHeynen tęskni za Polakami. "Cierpiał chyba najbardziej"

Reprezentacja Polski w grupie C zagra z Bułgarią (26 sierpnia), Meksykiem (28 sierpnia) i Stanami Zjednoczonymi (30 sierpnia). Wszystkie te mecze zostaną rozegrane w Katowicach. Jeśli chodzi o dalsze fazy turnieju, cztery starcia 1/8 finału i dwa ćwierćfinały odbędą się w Gliwicach, a dwa półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał w Katowicach.

Więcej o: