Znamy godzinę meczu Polska - Włochy o 3. miejsce Ligi Narodów [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Reprezentacja Polski przegrała 0:3 ze Stanami Zjednoczoczymi w półfinale Ligi Narodów. Teraz naszym siatkarzom pozostał już tylko mecz o trzecie miejsce, w którym zmierzą się z Włochami. Spotkanie zaplanowane jest na niedzielę o 18:00. Gdzie i kiedy oglądać ten mecz? [Transmisja tv, stream online]

Reprezentacja Polski po emocjonującym meczu ćwierćfinałowym Ligi Narodów pokonała Iran 3:2 i awansowała do półfinału. W nim zmierzyła się ze Stanami Zjednoczonymi. Niestety nasi siatkarze byli wyraźnie słabsi od rywali i przegrali to spotkanie 0:3. 

Zobacz wideo Earvin Ngapeth pokazał tragiczne warunki, w jakich trenują i mieszkają francuscy siatkarze przed finałem VNL w Bolonii. To samo czeka Polaków?

Mecz Polska - Włochy okazją do rewanżu

Po porażce ze Stanami Zjednoczonymi podopiecznym Grbicia pozostał już tylko mecz o trzecie miejsce. W nim zagrają z Włochami, którzy w ćwierćfinale z problemami pokonali Holandię 3:1. W półfinale z kolei w równie słabym stylu co Polacy przegrali z Francją 0:3. Dla Włochów jest to większe rozczarowanie, ponieważ byli najlepsi w rundzie grupowej i są gospodarzami tego turnieju. Spotkanie z Polską zaplanowane jest na niedzielę o godzinie 18:00. 

Polska - Iran w ćwierćfinale Ligi NarodówGrbić zadecydował. Oficjalnie. Ogłosił szeroką kadrę na MŚ

Ostatni raz te drużyny zmierzyły się ze sobą w rundzie zasadniczej Ligi Narodów. Wtedy lepsi okazali się Włosi i pokonali naszych siatkarzy 3:1. Była to jedyna porażka Polaków na tym etapie rozgrywek obok przegranej 2:3 z Iranem. Teraz nasi siatkarze będą mieli okazję do rewanżu. Można zakładać, że łatwo nie będzie. Podopieczni Grbicia z pewnością nie zlekceważą rywali i zrobią wszystko, aby ich pokonać oraz zająć trzecie w tym turnieju. 

Mecz Polska - Włochy o trzecie miejsce. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja tv, stream online]

Mecz Polska - Włochy odbędzie się w niedzielę o godzinie 18:00 w Bolonii. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 oraz Polsat Sport. Ponadto starcie będzie także transmitowane na stronie sport.tvp.pl oraz Polsat Box Go. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Mistrz Polski ma nowego rozgrywającego. Wielki powrót Stępnia po dwóch latachMistrz Polski ma nowego rozgrywającego. Wielki powrót Stępnia po dwóch latach

Więcej o: