Polska - Iran w Lidze Narodów siatkarzy. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Reprezentacja Polski siatkarzy powróci do rywalizacji w Lidze Narodów starciem z kadrą Iranu w Ergo Arenie. Spotkanie zaplanowano na wtorek (05.07) i powinno się rozpocząć o 20:00. Gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski siatkarzy bardzo dobrze radzi sobie podczas obecnej edycji Ligi Narodów. Zawodnicy Nikoli Grbicia zajmują 2. miejsce w tabeli, mając na swoim koncie siedem wygranych i jedną porażkę. Lepsi od Biało-Czerwonych są jedynie Francuzi z lepszym bilansem setów.

Zobacz wideo Grbić nie obiecuje zwycięstwa nawet w meczu towarzyskim. „A co dopiero mówić o Lidze Narodów czy mistrzostwach świata"

Vital Heynen, Niemcy - USA, Liga Narodów siatkarekFuria Vitala Heynena. Wściekł się na swoją zawodniczkę. Teraz się tłumaczy [WIDEO]

Reprezentacja Polski wygra kolejny mecz? Najbliższym rywalem kadra Iranu

Spotkanie pomiędzy reprezentacjami będzie miało dużą wagę dla obu zespołów. Reprezentacja Polski jest bardzo bliska objęcia prowadzenia w tabeli, natomiast Irańczycy zajmują obecnie 8. miejsce i potrzebują wygranych, jeżeli chcą się utrzymać w grze o miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego. 

W ostatnich pięciu spotkaniach Polski z Iranem, Biało-Czerwoni triumfowali trzykrotnie, natomiast rywale wygrali dwa mecze. Ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się za to zwycięstwem Irańczyków 3:2, a spotkanie odbyło się w ramach Igrzysk Olimpijskich. 

Do kadry Polski na turniej w Gdańsku Grbić mógł powołać Bartosza Bednorza, który ostatnio zmagał się z kontuzją. Na rozegraniu Grzegorza Łomacza zastąpi za to Jan Firlej.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Stefano Lavarini, Polska - Bułgaria, Liga Narodów, reprezentacja Polski siatkarekLiga Narodów brutalnie nas zweryfikowała. "Do pewnego poziomu nie dorastamy"

Polska-Iran w Lidze Narodów siatkarzy. Gdzie i kiedy oglądać mecz?

Mecz reprezentacji Polski z kadrą Iranem w siatkarskiej Lidze Narodów odbędzie się we wtorek o 20:00. Spotkanie będzie można oglądać na kanale Polsatu Sport, TVP 2, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl i platformie Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: