Grbić debiutuje w roli selekcjonera. Gdzie oglądać Polska - Argentyna? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Reprezentacja Polski w siatkówce rozpoczyna zmagania w tegorocznej edycji Ligi Narodów od meczu z Argentyną. To będzie też debiut Nikoli Grbicia w roli selekcjonera biało-czerwonych. Spotkanie rozpocznie się w środę 8 czerwca o godzinie 22:30. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski rozpoczyna rywalizację w tegorocznej edycji Ligi Narodów i najpierw wystąpi w Ottawie w Kanadzie. Biało-czerwoni zagrają na inaugurację z Argentyną, a później czekają ich pojedynki z Włochami, Bułgarią i Francją. Następnie kadra prowadzona przez Nikolę Grbicia wystąpi na turniejach w Sofii i Gdańsku, a w drugiej połowie lipca odbędzie się turniej finałowy w Bolonii. Do turnieju finałowego awansuje osiem najlepszych reprezentacji.

Zobacz wideo Grbić nie obiecuje zwycięstwa nawet w meczu towarzyskim. „A co dopiero mówić o Lidze Narodów czy mistrzostwach świata"

Liga Narodów. Aż siedmiu debiutantów w kadrze Nikoli Grbicia

Nikola Grbić powołał 25 siatkarzy na premierowe zgrupowanie reprezentacji Polski za swojej kadencji. Serb z powodu urazów nie może skorzystać z Wilfredo Leona czy Norberta Hubera, a dodatkowo postanowił dać wolne siatkarzom ZAKSY Kędzierzyn-Koźle czy Bartoszowi Kurkowi, nowemu kapitanowi. Trzon kadry w trakcie Ligi Narodów ma stanowić m.in. Bartosz Bednorz, Jakub Kochanowski, Paweł Zatorski czy Karol Kłos.

Nikola Grbić postanowił zabrać na turniej Ligi Narodów aż siedmiu debiutantów. W tym gronie jest chociażby Karol Butryn, Bartłomiej Lipiński, Karol Urbanowicz czy Jan Firlej. - Nie spodziewam się cudów, na pewno będzie walka i to od niej trzeba zacząć. Będziemy starali się wykonywać do perfekcji to, co już nam przekazał trener. Resztę pokaże boisko - mówił Bartosz Kwołek w rozmowie z TVP Sport.

Liga Narodów. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polska - Argentyna?

Mecz Polska - Argentyna odbędzie się w środę 8 czerwca o godzinie 22:30. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia na antenach TVP 2 i Polsatu Sport, ale też w aplikacjach mobilnych TVP Sport i Polsat Box Go. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo w Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: