Nie żyje Michał Cichy. Miał 45 lat. "Przegrał swój ostatni mecz"

ŁKS Commercecon Łódź poinformował o śmierci trenera Michała Cichego. Szkoleniowiec miał 45 lat.

ŁKS w tym sezonie po raz szósty w historii został brązowym medalistą mistrzostw Polski. Był to trzeci brązowy medal wywalczony przez trenera Michała Cichego w trzecim sezonie z rzędu.

Zobacz wideo

Michał Cichy nie żyje. Miał 45 lat

W piątkowym poranek przekazano fatalne wieści. ŁKS Commercecon Łódź poinformował, że trener Michał Cichy zmarł w czwartek wieczorem. "Ostatnie dni wszyscy mocno modliliśmy się i ściskaliśmy kciuki, gdy walczył o zdrowie i życie. Niestety, swój ostatni mecz przegrał, pogrążając w żałobie rodzinę i nas wszystkich" - napisał zespół z Łodzi w oficjalnym komunikacie. Szkoleniowiec brązowych medalistek mistrzostw Polski miał 45 lat.

"Trener uczestniczył w jej budowie i kolejnych awansach. W poprzednim sezonie przejął pierwszą drużynę w trakcie rozgrywek i wywalczył z nią brązowy medal TAURON Ligi. Oprócz pracy w klubie sportowym oddawał się też swojej drugiej pasji - był nauczycielem w jednej z łódzkich szkół. Był bardzo lubiany zarówno w szkole, jak i w klubie. To wielka strata nie tylko dla łódzkiej siatkówki" - napisała oficjalna strona Tauron Ligi.

Michał Cichy był trenerem siatkówki od 20 lat i przeszedł wszystkie szczeble w ŁKS Commercecon Łódź. Michał Cichy zastąpił Michala Maska na początku lutego tego roku po tym, jak Słowak został odsunięty od trenowania zespołu przez władze klubu.

Więcej o: