Problemy Stefano Lavariniego. Kolejna zawodniczka wypada z gry

Kłopoty w reprezentacji Polski siatkarek. Z powodów zdrowotnych nie zagra Malwina Smarzek. Tymczasem z obozu "Złotek" dobiegają kolejne złe wieści. Na kłopoty ze zdrowiem skarży się Magdalena Stysiak. Kogo w ataku obsadzi Stefano Lavarini?

Przypomnijmy, w ub. tygodniu gruchnęła wiadomość o braku powołania dla Malwiny Smarzek. Brak 26-latki wywołał ogromne poruszenie w siatkarskim środowisku. Wiele osób, doszukiwało się drugiego dna, gdyż siatkarka jeszcze w marcu grała dla Lokomotivu Kaliningrad, a gdy pytano ją o agresję wojskową w Ukrainie - unikała odpowiedzi. 

Zobacz wideo Vuković nie może narzekać na brak ofert. "Z odbieraniem telefonu nie mam problemu"

Norbert Huber doznał kontuzji w meczu finałowym PlusLigiDramat Norberta Hubera. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. "Dłuższa przerwa"

Kolejna zawodniczka zgłasza problemy zdrowotne

Okazało się jednak, że zawodniczka nie zagra z powodu problemów zdrowotnych. - Poprosiłam trenera o przerwę. Mam problemy zdrowotne, które uniemożliwiają mi na ten moment udział w tak trudnym i wyczerpującym turnieju jak Liga Narodów - mówiła w rozmowie ze sport.tvp.pl. 

Tymczasem jak donosi "Polsat Sport" problemy zdrowotne sygnalizuje Magdalena Stysiak z Vero Volley Monza. Zdaniem Joanny Kaczor-Bednarskiej, jeśli 22-latka będzie potrzebowała odpoczynku to może pojawić się problem na pozycji atakującej.  Zostanie Sobiczewska i Drużkowska, a do tego ewentualnie łatanie dziury. Może któraś z przyjmujących - Martyna Łukasik lub Olivia Różański? - mówi portalowi dwukrotna mistrzyni Polski i była reprezentantka naszego kraju. 

Sir Safety Perugia, Liga Mistrzów CEV, Nikola Grbić, Wilfredo LeonGrbić nie obawia się o posadę po wielkiej porażce. Ale słowa Leona mogą niepokoić

Debiut Stefano Lavariniego

Reprezentacja Polski zagra pierwsze spotkanie 24 maja w Gliwicach i dzień później w Nysie. Rywalkami Polek będą zawodniczki z Niemiec. Będzie to debiut nowego selekcjonera reprezentacji Polski Stefano Lavariniego. Pierwsze spotkania Ligi Narodów rozpoczną 31 maja turniejem w Luizjanie w Shreveport-Bossier City

Więcej o: