Milad Ebadipour ma zmienić klub. Transferowy hit coraz bliżej

Jak informują włoskie media, Milad Ebadipour opuści PGE Skrę Bełchatów po zakończeniu rywalizacji w tym sezonie PlusLigi. Zdaniem włoskich dziennikarzy Irańczyk przeniesie się do Allianzu Milano, gdzie trenerem jest Roberta Piazza, który w przeszłości pracował... w Bełchatowie.

Odkąd Milad Ebadipour trafił do PGE Skry Bełchatów w 2017 roku, miał ogromny wpływ na wyniki swojej drużyny. Już w pierwszym sezonie zdobył z zespołem mistrzostw Polski, dokładając także wygrany Superpuchar Polski. Przez lata udowodnił, że jest jednym z najlepszych przyjmujących w PlusLidze.

Zobacz wideo BBTS Bielsko-Biała awansowało do PlusLigi

Media: Milad Ebadipour odchodzi z PGE Skry Bełchatów

Wiele wskazuje jednak na to, że Skra Bełchatów straci swojego przyjmującego. Jak informują włoskie media, Ebadipour przeniesie się do Włoch, gdzie będzie występować w barwach Allianzu Milano. Według włoskich dziennikarzy Irańczyk z polskim paszportem negocjował warunki kontraktu już w ubiegłym roku i po zakończeniu aktualnych rozgrywek przeniesie się do nowego klubu.

Sir Safety Perugia, Liga Mistrzów CEV, Nikola Grbić, Wilfredo LeonWilfredo Leon bohaterem. Perugia wraca do gry o mistrzostwo Włoch

Tam trafi na Roberto Piazzę, czyli byłego trenera PGE Skry Bełchatów, z którym Ebadipour święcił już wielkie sukcesy. Właśnie z Piazzą Skra zdobyła mistrzostwo Polski i dwukrotnie Superpuchar Polski.

W aktualnym sezonie Skra Bełchatów nie radzi sobie tak dobrze jak w sezonie 2017/2018. Po dwóch meczach walki o brązowy medal z Wartą Zawiercie jest 1:1. Tym samym przed Irańczykiem jeszcze co najmniej dwa spotkania w obecnym zespole, bo w bezpośredniej walce o medale gra się do trzech zwycięstw.

Więcej o: