Milena Sadurek zaatakowana na parkingu. "Usłyszałam, że jestem: k**** i szmatą"

Milena Sadurek, była reprezentantka Polski w siatkówce zdradziła bardzo przykre zdarzenie z jej udziałem. "Usłyszałam, że jestem: k****" - napisała na Twitterze.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło na jednym z parkingów. Milena Sadurek, która w reprezentacji Polski zagrała aż 190 spotkań została zaatakowanie słownie przez mężczyznę.

Zobacz wideo Polscy siatkarze mają swojego Kozamernika. "Wzorowałem się na nim"

Jest decyzja Heynena ws. pracy z Polkami. Jednoznaczny komunikatJest decyzja Heynena ws. pracy z Polkami. Jednoznaczny komunikat

"Usłyszałam że jestem szmatą"

Mężczyzna nie przebierał w słowach pod adresem Mileny Sadurek. W dodatku na koniec opluł jej również samochód.

- Zwróciłam uwagę Panu na parkingu, że może postarałby się nie parkować na miejscu dla rodzin z dziećmi bo naprawdę ciężko z dzieckiem i siatami. Usłyszałam ze jestem: kurwą , zdradziecką mordą, szmatą i głosuje na PO a na koniec opluł mi samochód. Miłe to nasze społeczeństwo - napisała Milena Sadurek na "Twitterze".

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl!

Mnóstwo internautów było oburzonych zachowaniem mężczyzny. Okazali oni wsparcie byłej reprezentantce Polski.

- Nie lajkuję. Dramat - skomentował dziennikarz Adam Romański.

Nowi kandydaci na selekcjonera polskich siatkarzy. Znamy już wszystkichNowi kandydaci na selekcjonera polskich siatkarzy. Znamy już wszystkich

Milena Sadurek występowała na pozycji rozgrywającej. W reprezentacji Polski zadebiutowała w 2007 roku. Jej największym sukcesem  jest zdobycie brązowego medalu mistrzostw Europy w 2009 roku. Sportową karierę zakończyła cztery lata temu. Jej sukcesy klubowe to: dwa razy mistrzostwo (z BKS Stal Bielsko-Biała i Muszynianką), trzy razy Puchar Polski i wicemistrzostwo Azerbejdżanu.

Więcej o: