25:0! Niebywały wynik młodych siatkarzy Jastrzębskiego. "Zagrywał do końca. 24 razy"

Występująca w śląskiej drugiej lidze młodzików Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla pokonała 2:0 w setach MOSM Tychy II. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pierwszą partię jastrzębianie wygrali... bez straty punktu.

Jastrzębski Węgiel to zdecydowanie jeden z najlepszych klubów w historii polskiej siatkówki. Obecni mistrzowie Polski mają na swoim koncie wiele sukcesów nie tylko na polu krajowym, ale także międzynarodowym. Klub ze Śląska ma na swoim koncie 13 medali mistrzostw Polski (w tym dwa złote), jeden Puchar Polski, brązowy medal Ligi Mistrzów czy też srebrny medal Klubowych Mistrzostw Świata.

Niezwykły mecz młodych siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Zaledwie siedem straconych punktów w meczu!

Jastrzębianie odnoszą jednak ogromne sukcesy także w szkoleniu młodzieży. Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla należy do czołówki najlepszych tego typu placówek w całej Polsce. Młodzi siatkarze z Jastrzębia mają wiele sukcesów we wszystkich kategoriach juniorskich. Jednym z najbardziej znanych wychowanków akademii jest między innymi reprezentant Polski Bartosz Kwolek.

Ostatnio Jastrzębski Węgiel na swoim profilu na Twitterze pochwalił się kolejnym osiągnięciem swoich młodych siatkarzy. - W meczu śląskiej II ligi młodzików nasz zespół z Akademii Talentów pokonał MOSM Tychy II 2:0. Na uwagę zasługuje wynik pierwszego seta, wygranego przez nasz zespół do zera! - czytamy w mediach społecznościowych klubu.

- W partii tej jako pierwsi zagrywali tyszanie i przegrali tę akcję. Następnie w pole serwisowe powędrował Mikołaj Żyrek i - za sprawą dobrej gry całego zespołu - zagrywał już do końca seta. 24 razy. Drugi set zakończył się wygraną naszej drużyny do 7 - relacjonowano mecz.