Tak wygląda terminarz PlusLigi! Świetne mecze w sobotę

Sobota 16 października dla kibiców siatkówki będzie sporym świętem, bowiem tego dnia w telewizji będzie można obejrzeć aż trzy spotkania trzeciej kolejki PlusLigi. Emocji nie powinno zabraknąć od wczesnego popołudnia do późnego wieczora.

Na początek sobotnich emocji kibiców czeka starcie Aluronu CMC Warta Zawiercie z GKS-em Katowice. Oba zespoły wygrały swoje spotkania w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu. Pierwsi wygrali 3:1 ze Ślepskiem Malow Suwałki i 3:1 z Treflem Gdańsk, zaś drudzy 3:2 z ekipą z Trójmiasta i 3:0 z Asseco Resovią Rzeszów.

Reprezentacja Polski i jej kibice podczas mistrzostw Europy w katowickim SpodkuOficjalnie: Jest polski kandydat na trenera siatkarzy. "Prowadzimy z nim rozmowy"

Przed nami ciekawe spotkania

Kolejnym ciekawie zapowiadającym się spotkaniem będzie starcie Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z LUK Lublin. Zdecydowanym faworytem są wicemistrzowie Polski i triumfatorzy Ligi Mistrzów. ZAKSA wygrała dwa pierwsze mecze bez straty seta ze Stalą Nysa i Cerradem Czarnymi Radom, natomiast beniaminek przegrał 1:3 z Jastrzębskim Węglem i 0:3 ze Ślepskiem Suwałki.

Na koniec soboty czeka nas pojedynek PGE Skry Bełchatów ze Stalą Nysa. Gospodarze mają na koncie komplet zwycięstw po ograniu 3:1 Cuprum Lubin i 3:2 Indykpol AZS Olsztyn. Zawodnicy z Nysy z kolei bez zdobycia seta przegrali z ZAKSĄ i Jastrzębskim.

Harmonogram sobotnich meczów trzeciej kolejki PlusLigi

Sobotnie spotkania trzeciej kolejki PlusLigi transmitowane będą na antenie Polsatu Sportu. Na najwcześniejszą godzinę zaplanowano starcie Aluronu CMC Warta Zawiercie z GKS-em Katowice. Początek tego spotkania o godzinie 14:45.

Vital Heynen i Sebastian ŚwiderskiMożliwy zwrot ws. Vitala Heynena! Świderski ujawnił swoje plany

Niecałe trzy godziny po tym meczu na parkiet wyjdą siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i LUK Lublin. Początek spotkania o godzinie 17:30. Zakończenie sobotnich emocji nadejdzie o godzinie 20:30, kiedy to PGE Skra Bełchatów zmierzy się we własnej hali ze Stalą Nysa.