Polska - Serbia o 3. miejsce ME w siatkówce. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Mimo rozczarowującego wyniku w spotkaniu ze Słowenią, nadal nie skończył się trudniej dla polskich siatkarzy. Reprezentacja Polski zagra z Serbią w meczu o brązowy medal mistrzostw Europy. Gdzie i kiedy oglądać ten mecz? [Transmisja TV, stream online].

W sobotni wieczór reprezentacja Polski przegrała 1:3 ze Słowenią w półfinale mistrzostw Europy. Słoweńcy czwarty raz z rzędu wyeliminowali polskich siatkarzy z imprezy tej rangi. Porażka nie oznacza jednak, że zespół Vitala Heynena zakończył udział w turnieju, gdyż Polacy wciąż mają szansę na wywalczenie brązowego medalu. 

Zobacz wideo Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy. Meldunek z Katowic

ME. Polska przed szansą na brązowy medal. Trudny rywal na drodze

W meczu o trzecie miejsce Polacy zmierzą się z Serbią, która w drugim półfinale przegrała również 1:3 z Włochami (27:29, 22:25, 25:23, 18:25). Podobnie jak Polska, drużyna z Bałkanów bardzo dobrze prezentowała się w trakcie turnieju. W fazie pucharowej Serbowie wyeliminowali Turcję oraz Holandię, ale zawiedli w spotkaniu o meczu o finał. 

Polscy siatkarzePolacy nie otrą swoich łez nawet medalem. Przegrali wszystko, co było do przegrania

Polska mierzyła się z Serbią w fazie grupowej turnieju. Choć mecz był bardzo wyrównane, lepsi okazali się polscy siatkarze, którzy wygrali 3:2 (25:21, 23:25, 20:25, 25:20, 16:14.). Serbowie zajęli drugie miejsce w grupie A, ustępując jedynie Polsce. 

ME. Polska - Serbia w meczu o trzecie miejsce. Gdzie i kiedy oglądać? [Transmisja TV, stream online] 

Spotkanie o trzecie miejsce mistrzostw Europy w siatkówce pomiędzy Polską i Serbią rozpocznie się w niedzielę 19 września o godzinie 17:30. Mecz będzie transmitowany w TVP 1 oraz Polsacie Sport i na stronach sport.tvp.pl oraz polsatboxgo.pl. Zapraszamy także do śledzenia tekstowej relacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Finał siatkarskich ME: Włochy-Słowenia. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]Finał siatkarskich ME: Włochy-Słowenia. Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy w siatkarskich mistrzostwach Europy

Za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy w mistrzostwach Europy, redakcja Sport.pl ufunduje stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. Polacy zdobyli do tej pory zagrywką 58 punktów, co oznacza ufundowanie 174 strojów!

Kolejne asy będziemy odliczać w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej na budynku Cepelii w Warszawie i Dworca Głównego w Katowicach - polskiej nieoficjalnej stolicy siatkówki, w której odbędzie się faza finałowa całej imprezy. Szczegóły akcji tutaj, a regulamin konkursu tutaj.

Więcej o: