Polscy siatkarze "wskoczyli na kapitalny poziom". A rywal? "Piekielnie trudny"

Jakub Balcerski
- Mają i indywidualności i grają naprawdę zespołowo. Tworzą kolektyw i to widać na boisku. To będzie piekielnie trudny mecz - ocenia przed półfinałem mistrzostw Europy siatkarzy ze Słowenią rozgrywający reprezentacji Polski, Grzegorz Łomacz. Początek spotkania o godzinie 17:30. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Polscy siatkarze w sobotę zagrają o finał domowych mistrzostw Europy. W Katowicach nie można już dostać biletów do Spodka zarówno na półfinał ze Słowenią, jak i mecze decydujące o medalach tego turnieju. Grzegorz Łomacz zapowiada półfinał ME siatkarzy ze Słowenią. Zobacz wideo poniżej:

Zobacz wideo "Polscy siatkarze cieszą się grą. Wskoczyli na kapitalny poziom"

Jak Polacy podchodzą do tego spotkania i co sądzą o rywalu, z którym wcześniej na ME przegrywali trzy razy z rzędu - w 2015, 2017 i 2019 roku? - Gra się tak, jak rywal pozwala. Zobaczymy zatem, na co my pozwolimy Słoweńcom, a na co oni nam. Na pewno czeka nas trudny mecz - oceniał przed spotkaniem rozgrywający kadry, Grzegorz Łomacz. Całość wypowiedzi zawodnika w materiale wideo.

Początek spotkania ze Słowenią o 17:30. Trzy godziny później wyłoni się rywal Polaków w finale lub meczu o trzecie miejsce, a będą to Włosi lub Serbowie. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy w siatkarskich mistrzostwach Europy

Za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy w mistrzostwach Europy, redakcja Sport.pl ufunduje stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. Polacy zdobyli do tej pory zagrywką 51 punktów, co oznacza ufundowanie 153 strojów!

Kolejne asy będziemy odliczać w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej na budynku Cepelii w Warszawie i Dworca Głównego w Katowicach - polskiej nieoficjalnej stolicy siatkówki, w której odbędzie się faza finałowa całej imprezy. Szczegóły akcji tutaj, a regulamin konkursu tutaj.

Więcej o:
Copyright © Agora SA