Kiedy Polacy zagrają o finał ME siatkarzy? Polska - Słowenia w TV [TRANSMISJA]

Już w sobotę rozegrane zostaną spotkania półfinałowe siatkarskich mistrzostw Europy. W katowickim Spodku najpierw Polska zmierzy się ze Słowenią, a następnie Włochy z Serbią. Gdzie i kiedy oglądać półfinały? Transmisja TV, stream online.

Reprezentacja Polski na siatkarskich mistrzostwach Europy rozkręca się z meczu na mecz. Z każdym kolejnym pojedynkiem nasi siatkarze wyglądają coraz lepiej i pewnie zmierzają po medal. Ostatnio bez większych problemów pokonali w ćwierćfinale niezwykle trudnych rywali - Rosjan 3:0 (25:14, 26:24, 25:19). Teraz przyszedł czas na półfinał. 

Zobacz wideo "Leon i Kurek wybili Rosjanom siatkówkę z głów. Idziemy po medal"

ME siatkarzy 2021. Kiedy mecz półfinałowe? Kiedy grają Polacy?

W półfinale reprezentacja Polski zmierzy się ze srebrnym medalistą poprzednich mistrzostw Europy, czyli Słowenią. Drużyna prowadzona przez Włocha Alberto Giulianiego zawsze jest niewygodnym rywalem dla naszej kadry. Mierzyliśmy się ze Słoweńcami również w półfinale poprzednich mistrzostw Europy i przegraliśmy wtedy 1:3. Porażkę w takich samych rozmiarach ponieśliśmy także w fazie zasadniczej tegorocznej Ligi Narodów, ale już w fazie pucharowej wygraliśmy 3:0. 

Kapitan reprezentacji Słowenii ostrzega przed meczem z Polską. Kapitan reprezentacji Słowenii ostrzega przed meczem z Polską. "Musimy zatrzymać Leona i Kurka"

Spotkanie półfinałowe Polska - Słowenia odbędzie się już w sobotę 18 września o godzinie 17:30 w katowickim Spodku. Zaraz po zakończeniu tego spotkania na parkiecie pojawi się druga para półfinałowa, czyli Włosi i Serbowie. Reprezentacja Serbii jest obrońcą tytułu sprzed dwóch lat i z pewnością będzie chciała powtórzyć tamten sukces. Włosi prezentują wyśmienitą dyspozycję na tegorocznych mistrzostwach Europy i są chyba najmocniejszą drużyną, która pozostała w stawce. Przez cały turniej drużyna Ferdinando De Giorgiego straciła zaledwie dwa sety. 

Anna Kurek odpowiada na wpis Krystyny Pawłowicz ws. jej męża Bartosza Kurka. Źródło: Instagram/ AGKrystyna Pawłowicz żywo komentuje ME siatkarzy. Aż żona Bartosza Kurka zareagowała

Finał mistrzostw Europy odbędzie się już kolejnego dnia - 19 września o godzinie 21:00 również w Spodku. 

ME siatkarzy 2021. Gdzie i kiedy oglądać mecze półfinałowe? 

Spotkanie półfinałowe Polska - Słowenia rozpocznie się 18 września o godzinie 17:30. Drugi z półfinałów (Włochy - Serbia) rozpocznie się natomiast tego samego dnia o godzinie 21:00. Oba spotkania będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport oraz aplikacji Ipla TV. Mecz Polaków będzie jeszcze dostępny na antenie TVP 1 oraz online na sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. 

Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy w siatkarskich mistrzostwach Europy

Za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy w mistrzostwach Europy, redakcja Sport.pl ufunduje stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. Polacy zdobyli do tej pory zagrywką 51 punktów, co oznacza ufundowanie 153 stroje! Kolejne asy będziemy odliczać w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej na budynku Cepelii w Warszawie i Dworca Głównego w Katowicach - polskiej nieoficjalnej stolicy siatkówki, w której odbędzie się faza finałowa całej imprezy. Szczegóły akcji tutaj, a regulamin konkursu tutaj.

Więcej o: