Krystyna Pawłowicz żywo komentuje ME siatkarzy. Aż żona Bartosza Kurka zareagowała

Anna Kurek - żona reprezentanta Polski Bartosza Kurka - odpowiedziała na wpisy Krystyny Pawłowicz. "Mój Ty niegrzeczny i nieusłuchany" - czytamy na Instagramie.

Wszyscy kibice siatkarskiej reprezentacji Polski przeżywali ostatnie starcie naszej kadry w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Finalnie zespół Vitala Heynena pokonał Rosjan 3:0, nie dając przeciwnikom żadnych szans. "Ruskie - boję się o nich…" - napisała na Twitterze sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz. Polityk zaczepiła również Bartosza Kurka i selekcjonera biało-czerwonych.  

Zobacz wideo "Leon i Kurek wybili Rosjanom siatkówkę z głów. Idziemy po medal"

Bartosz Kurek "wydaje się najbardziej niegrzeczny i nieusłuchany". Krystyna Pawłowicz komentuje mecz Polaków

"Bartosza Kurka bardzo lubię. Wydaje się najbardziej niegrzeczny i nieusłuchany. I trenera Heinena, najbardziej pogodny trener" - dodała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Do wpisu sędzi TK dotarła żona siatkarza, Anna Kurek, która opublikowała go na swojej relacji na Instagramie, dodając sarkastyczny komentarz. 

To nie koniec wpisów Krystyny Pawłowicz dotyczących meczu Polska - Rosja na mistrzostwach Europy. W sumie sędzia opublikowała ich na Twitterze ponad 20. "Trener Heinen walczy o prawdę, sędzia kalosz! Nasi, jak oliwa na wierzchu", "León - kat Ruskich", "Mam nadzieję, że po ew. przegranej Ruskich, ich trener nic złego im nie zrobi..." - można przeczytać na koncie Pawłowicz.

Siatkarska reprezentacja Polski ponownie powalczy o awans do finału mistrzostw Europy ze Słowenią. Taka sama sytuacja miała miejsce na ostatnim turnieju, który odbył się w 2019 roku. Wtedy to Słoweńcy okazali się lepsi wygrywając z zespołem Vitala Heynena 3:1 (25:23, 24:26, 25:22, 25:23). Polacy później wywalczyli brązowy medal, pokonując Francuzów 3:0. Słowenia natomiast przegrała w finale z Serbią 1:3.

Mocna zagrywka Sport.pl - #StrojeZaAsy w siatkarskich mistrzostwach Europy

Za każdego asa serwisowego polskich siatkarzy w mistrzostwach Europy, redakcja Sport.pl ufunduje stroje meczowe młodym zawodniczkom i zawodnikom. Polacy zdobyli do tej pory zagrywką 51 punktów, co oznacza ufundowanie 153 stroje! Kolejne asy będziemy odliczać w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej na budynku Cepelii w Warszawie i Dworca Głównego w Katowicach - polskiej nieoficjalnej stolicy siatkówki, w której odbędzie się faza finałowa całej imprezy. Szczegóły akcji tutaj, a regulamin konkursu tutaj.

Więcej o: